Dark Souls II

Dark Souls II

Vývojáři: From Software
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

11. března 2014 - Xbox 360
11. března 2014 - PlayStation 3
25. dubna 2014 - PC

Popis hry

Postavte se výzvě v tomto pokračování hardcore akčního RPG. Dark Souls II obsahují nové hrdiny, nový příběh a nový, neznámý svět, ve kterém musí hráči přežít, a který opět přináší nezaměnitelné neúprosné utrpení, po jakém hráči lační. Jak budou dobrodruzi procházet zdevastovaný svět naplněný smrtí a...zobrazit více

Postavte se výzvě v tomto pokračování hardcore akčního RPG. Dark Souls II obsahují nové hrdiny, nový příběh a nový, neznámý svět, ve kterém musí hráči přežít, a který opět přináší nezaměnitelné neúprosné utrpení, po jakém hráči lační. Jak budou dobrodruzi procházet zdevastovaný svět naplněný smrtí a zoufalstvím, čekají na ně epické bitvy se strašlivými nepřáteli a krvelačnými bossy; přežít tuhle cestu a dosáhnout obrovské slávy mohou jen ti nejmazanější nebo ti s nejsilnější vůlí. Hráči hledající způsoby, jak sdílet svoje zkušenosti objeví přepracovaný serverový multiplayerový mód, který přináší nevšední zvrat v pojetí hraní s jinými hráči.Připravte se zemřít... Znovu - Odvažte se zapojit do intenzivní hry v rozlehlém světě běžícím na úplně novém enginu, který posouvá grafiku a zvuky tam, kde nikdy před tím nebyli. Bludiště plné monster a bossů - Ponořte se do nervy-drásajícího prostředí plného nových šílených monster a smrtících bossů, kteří pocházejí z vašich nejděsivějších představ. Až za hranici smrti - Dark Souls II obsahuje plynulé motion-capture animace, vylepšený bojový systém, rozšířenou nabídku postav, podrobnější možnosti úprav, nové zbraně, brnění, schopnosti a vyvážený systém zlepšování hráče.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
Procesor: AMD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz or Intel® Pentium Core ™ 2 Duo E8500 3.17Ghz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® 9600GT, ATI Radeon™ HD 5870
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 12 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 sound device
Dodatečné poznámky: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended

Aktuální cena

Úžasná hra z ještě lepší série. Obtížnost některých bossů (Smelter demon) dostačující pro masochisty. Jediná vada na kráse hry je mechanika ohledně bonfire asetic a tím pádem omezený respawn nepřátel, V pozdější fázi hry není kde získat předměty nebo duše. Faraam knight armor =největší plus celé hry. Zakonponování do příběhu je skvělé. Omezená durabilita a hlavně durabilita prstenů je taky problém. Snižování maximálních životů není až tak velký problém. Grafika hodně dobrá ale systém boje je pomalejší než v dark souls 1 a 3. Nápad pochodně skvělý. Majula jakožto základna je skoro stejně nádherná jako Firelink Shrine z Dark souls 1.
25.10.2017
Hra je až moc přemrštěně těžká, hráče to po chvíli přestává bavit. Navíc nevíte vůbec kam jít a tak. Ale jako jo, atmosféru to umí udělat, úplně se mi ježily chlupy po těle.
15.10.2017
První díl Darksouls mě velice potěšil, ale druhý dl mě nadchnul. Doplnil přesně to co mi v prvním díle chybělo a to byla kvalitnější grafika a větší arzenál zbraní. Zlepšil se i soundtrack jediné co mě pořád trochu zklamalo byla absence lepších cutsceene videíí a celkový ending. Ale i tak parádní kousek. Btw. Manjula se svou hudbou je opravdu pecka místo na relax, stačí se jen zaposlouchat do hudby...
02.10.2017
Masive Hardcore .. no prostě Dark Souls :D Bossové jakoby neporazitelní. Obrňte se dávkou trpělivosti.
18.04.2017
V lokaci the Grave of Saints lze v kyselině a odpadcích, které leje socha krysy na zem spatřit logo pivovarnické společnosti Heineken.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.