Dark Souls

Dark Souls

Vývojáři: From Software
Žánry: Hack and slash, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

22. září 2011 - PlayStation 3
4. října 2011 - Xbox 360
23. srpna 2012 - PC

Popis hry

Hráč je uveden do světa, jemuž kdysi vládli mocní draci, kteří časem stvořili čtyři bytosti jménem Nito, Gwyn, Witch of Izalith a snadno zapomenutelný tajemný skřítek. Započali tím však svůj neslavný konec, poněvadž se jejich výtvory obrátili proti nim a draci byli svrženi a vyhubeni. V tomto ponurém...zobrazit více

Hráč je uveden do světa, jemuž kdysi vládli mocní draci, kteří časem stvořili čtyři bytosti jménem Nito, Gwyn, Witch of Izalith a snadno zapomenutelný tajemný skřítek. Započali tím však svůj neslavný konec, poněvadž se jejich výtvory obrátili proti nim a draci byli svrženi a vyhubeni. V tomto ponurém světě doslova přežívá lidstvo, ohrožované navíc podivnou nákazou, která mění živé na nemrtvé. Jedním z takových nešťastníků je i hlavní hrdina hry, který byl uvržen do vězeňského hospicu pro nakažené. Není jim pomoci a postupem času se změní v bezduché trosky. Hrdina však z tohoto pekla unikne, aby záhy poznal svůj úděl, který může změnit nepříznivý chod dějin.

zdroj: Heureka

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Dark souls 1 videoherni masterpiece, dlc zapadající do příběhu úžasné, nejlepší herní postava Solaire z Astory, tato hra dala zrod minimálně 20 memečkům a životní styl warriors of sunlight, jediná vada na kráse je špatná optimalizace v oblasti demon ruins, obrovskě plus dávám za bosse jakožto Artorias, Ornstein a Smaugh, kde se ukázal hráčův výkon a jeho skill.
07.11.2017
Po dlouhé době to byla hra, která představovala opravdu výzvu. Rozhodně bych neřekl, že je toto nejtěžší hra na světě, ale hráče dokázala opravdu potrápit. Bossové jsou opravdu těžcí, ale po troše tréninku zvládnutelní, v každém případě nutnost pro všechny Hardcore hráče ;)
02.10.2017
Snad nejtěžší hra na světě, s nejvíce boty :D Můj absolutní počet respawnů je neskutečný :D
24.04.2017
Najtachšia najlepšia seria začala touto hrou a som rad že som ju mohol hrať
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.