Dark

Dark

Vydavatelé: Kalypso Media
Vývojáři: Realmforge Studios
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

4. července 2013 - PC
5. července 2013 - Xbox 360
9. srpna 2013 - Xbox Live Arcade

Popis hry

Vžijte se do upířího protagonisty jménem Eric Bane, který se probouzí v upířím baru se ztrátou paměti. Nepamatuje si, jak se tam dostal, ani jak se stál jedním z nemrtvých.

Z upírské diskotéky Century, která funguje jako centrála vašich akcí, vyrážíte na jasně vymezené mise, které je potřeba pokořit,...zobrazit více

Vžijte se do upířího protagonisty jménem Eric Bane, který se probouzí v upířím baru se ztrátou paměti. Nepamatuje si, jak se tam dostal, ani jak se stál jedním z nemrtvých.

Z upírské diskotéky Century, která funguje jako centrála vašich akcí, vyrážíte na jasně vymezené mise, které je potřeba pokořit, abyste se dobrali k pravdě o Baneově nakažení. To má mít vědecký základ a snad by se tím pádem měla hra vyhnout některým ze zavedených upírských klišé.

Zápletka úzce souvisí s předivem konspirací, svazujících anonymní futuristické velkoměsto. Dark si tyká s moderní genetikou a dokonce i zlehka s kyberpunkem, ale technologie přenechává spíš nepřátelům.

Hlavní rysy :
Unikátní upírské schopnosti, díky nimž se můžete v mžiku přemístit k nepříteli nebo zmizet v obláčku dýmu.
Silní a schopní protivníci řízení umělou inteligencí.
Mix fantasy a reálného světa - souboje s policí i ghouly a dalšími upíry.
Strhující 3D grafika, která přímo vyzývá hráče ke zkoumání hradů, muzeí či nočních klubů, ovšem pozor - všude číhají mocní protivníci.
RPG prvky a podmanivý příběh - hráči postupně získávají další schopnosti a odkrývají zápletku rozhovory s dalšími postavami.

Obrázky :

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP SP2
Processor:2.0 GHz Dual Core
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 9600 GT / ATI Radeon HD 4670 / Intel HD Graphics 4000, with 512 MB dedicated RAM
Hard Drive:5 GB HD space
Sound:DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.