Darksiders III

Darksiders III

Vydavatelé: THQ Nordic
Vývojáři: Gunfire Games
Žánry: Hack and slash, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

během 2018 - Xbox One
během 2018 - PlayStation 4
během 2018 - PC

Popis hry

V Darksiders III budete hrát za kouzelnici Fury, která kromě rozsáhlého arzenálu kouzel bude likvidovat a trestat nepřátele svým magickým bičem a jejím cílem bude nastolit na zemi rovnováhu mezi dobrem a zlem. Poddejte se tedy zběsilosti, využijte různorodé zbraně a schopnosti a zvládněte tento nelehký...zobrazit více

V Darksiders III budete hrát za kouzelnici Fury, která kromě rozsáhlého arzenálu kouzel bude likvidovat a trestat nepřátele svým magickým bičem a jejím cílem bude nastolit na zemi rovnováhu mezi dobrem a zlem. Poddejte se tedy zběsilosti, využijte různorodé zbraně a schopnosti a zvládněte tento nelehký úkol. V otevřeném světe Darksiders 3 budete moci volně cestovat a věnovat se plnění úkolů pro posunutí děje v příběhu. A hlavní cíl? Nic menšího, než vyhledání a zabití 7 smrtelných hříchů.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
Procesor: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, or better
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: Recent Shader Model 5 GPU with 2 GB VRAM
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 15 GB volného místa
Dodatečné poznámky: These are preliminary system specs that can and will change!

Aktuální cena

Po Válce a Smrti přichází Zuřivost. Série akčních RPG Darksiders měla po druhém díle prodlouženou dovolenou, nicméně po šesti letech se vracejí čtyři jezdci apokalypsy zpět do práce. Jak už jsem naznačil, hlavní roli si tentokrát uzmula Zuřivost a zuřivost občas popadne i vás, protože Darksiders 3 dokáže sem tam pěkně vytočit. Ale nepředbíhejme. Nejnovější díl série opět představuje akční mlátičku z třetího pohledu, opepřenou jednoduchými hádankami a RPG prvky. Ovšem zatímco minulé díly se netajily inspirací hrami The Legend Of Zelda, trojka si bere dost z nekompromisní značky Dark Souls. Hlavní (anti)hrdinka se tak sice dokáže mrštně ohánět žiletkovým bičem, ale na zuřivé bušení do tlačítek zapomeňte, protože tady každý obdržený úder pěkně štípe. Zvýšená obtížnost by tolik nevadila, nicméně kromě protivníků by do cesty nesměly házet klacky technické aspekty jako matoucí kamera nebo propady FPS a bugy. Pěkných pár vašich smrtí zapříčiní fakt, že dostanete rány z míst, odkud jste je nemohli vidět. V kombinaci s osekaným RPG a občas nezáživnými prostředími tak Darksiders 3 páchá ten nejhorší hřích - frustruje a nudí. Komiksový styl je stále výtečný a hlavní hrdinka zajímavá, ale jako celek hra nedosahuje kvalit starších dílů. Škoda. (60%)
04.11.2019
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.