Day of Infamy

Day of Infamy

Vydavatelé: New World Interactive
Vývojáři: New World Interactive
Žánry: Strategické, Indie, FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

28. července 2016 - Mac
28. července 2016 - PC

Popis hry

Akční multiplayerová střílečka z pohledu první osoby s tematikou 2. světové války. Užijte si přestřelky toho nejhrubějšího zrna ve vysokém tempu a přidejte k tomu také taktické manévry a strategie s ostatními členy týmu. Zkrátka – stará, dobrá, akční a krapet násilná řežba přesně tak, jak to máme rádi....zobrazit více

Akční multiplayerová střílečka z pohledu první osoby s tematikou 2. světové války. Užijte si přestřelky toho nejhrubějšího zrna ve vysokém tempu a přidejte k tomu také taktické manévry a strategie s ostatními členy týmu. Zkrátka – stará, dobrá, akční a krapet násilná řežba přesně tak, jak to máme rádi. Připravte se na ryzí akci proti ostatním hráčům! Žádná obsáhlá kampaň, tady sehrají roli především vaše zkušenosti a schopnosti. Ve hře je k dispozici 9 tříd a 10 map. Díky tomu je zajištěna perfektní variabilita a vyváženost silných a slabých stránek pro komfortní hratelnost. Nechybí ani systém vylepšování, získávání nových objektů a historických jednotek, kterými dáte jasně najevo, že na zdejších mapách už máte něco naběháno a vyprázdněny rance zásobníků.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600, AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: 1024MB VRAM, DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 12 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Minimum Resolution: 1280x720

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.