Dead Age

Dead Age

Vydavatelé: Headup Games
Vývojáři: Silent Dreams
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

4. listopadu 2016 - PC
4. listopadu 2016 - SteamOS
4. listopadu 2016 - Mac
4. listopadu 2016 - Linux

Popis hry

Unikátní a inovativní survival hra s prvky RPG, kde se boj odehrává na tahy alá Final Fantasy a smrt je konečná. Budete hledat a shromaždovat materiál, zásoby potravin, vytvářet nástroje a zbraně a také budete postaveni před těžká rozhodnutí. Budete také spravovat a chránit tábor s ostatními přeživšími...zobrazit více

Unikátní a inovativní survival hra s prvky RPG, kde se boj odehrává na tahy alá Final Fantasy a smrt je konečná. Budete hledat a shromaždovat materiál, zásoby potravin, vytvářet nástroje a zbraně a také budete postaveni před těžká rozhodnutí. Budete také spravovat a chránit tábor s ostatními přeživšími před nájezdy nemrvých. Vaší postavu si postupně specializujete pro nejrůznější "povolání" díky stromu zkušeností. Nikdy vás nečeká navíc stejná hra, levely jsou náhodně generovány, ale tak aby vše zapadalo do silného příběhu hry.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
Procesor: Intel Core2 Duo 3.00 GHz / AMD CPU 3 GHZ
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 3600
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.