Dead Island: Riptide

Dead Island: Riptide

Vydavatelé: Deep Silver
Vývojáři: Techland
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

26. dubna 2013 - PC
26. dubna 2013 - PlayStation 3
26. dubna 2013 - Xbox 360

Popis hry

Mysleli si, že přemnožení zombií na Banoi přežili. Mysleli si, že se mohou vrátit zpátky do civilizace. Ale poté, co se naši hrdinové dostali do zrádného bezpečí na palubě vojenské lodi, zasáhl Osud. Udeřila bouře a do životů hrdinů se vrací chaos a hrůza. Dead Island Riptide si bere to nejlepší ze hry...zobrazit více

Mysleli si, že přemnožení zombií na Banoi přežili. Mysleli si, že se mohou vrátit zpátky do civilizace. Ale poté, co se naši hrdinové dostali do zrádného bezpečí na palubě vojenské lodi, zasáhl Osud. Udeřila bouře a do životů hrdinů se vrací chaos a hrůza. Dead Island Riptide si bere to nejlepší ze hry Dead Island a přidává k tomu další vrstvy. Díky novým komunikačním funkcím hry pro více hráčů, širší škále zombií, novému systému zacházení se zbraněmi a mnoha dalším rysům si fandové hry Dead Island i noví hráči další zombie apokalypsu opravdu užijí.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval kedysi, a uzil som si ju.
18.10.2017
Když už si hlavní hrdinové mysleli, že je po všem, druhé vydání hry je zavedlo znovu na ostrov plný zombie. Oproti prvnímu dílu z roku 2011 se hra prakticky nezměnila a to je dobře, protože kdo by měnil dokonalost. Tuhle hru bych moh hrát od rána do večera, jasná jednička zombie žánru. To, že negativní hodnocení, která se zde snášela na první díl jen podtrhuje komentář Veny nade mnou, kdy tuto hru označuje za DLC. Upozorňuju, že se o žádné DLC nejedná, jde o druhé vydání série Dead Island. Dávám *****.
11.10.2017
jak už jsem psal u hry tak i toto dlc je děs škoda peněz a času s dying light se to nedá rovnat
17.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.