Dead Island

Dead Island

Vydavatelé: Deep Silver
Vývojáři: Techland
Žánry: FPS, Hack and slash

Datum vydání zobrazit vše

6. září 2011 - Xbox 360
6. září 2011 - PC
20. října 2011 - PlayStation 3

Popis hry

Fiktivní ostrov Banoi leží kousíček od popřeží přímořského státu Papua-Nová Guinea. Vyhlášený ráj. Místo nedotčené civilizací - malý kousek nebe na zemi. Cestovní kanceláře nabízí lukrativní pobyty v malebném tropickém podnebí a letoviska tak praskají ve švech. Zajímavá dovolená, říkáte si? Tak o tom...zobrazit více

Fiktivní ostrov Banoi leží kousíček od popřeží přímořského státu Papua-Nová Guinea. Vyhlášený ráj. Místo nedotčené civilizací - malý kousek nebe na zemi. Cestovní kanceláře nabízí lukrativní pobyty v malebném tropickém podnebí a letoviska tak praskají ve švech. Zajímavá dovolená, říkáte si? Tak o tom si nechejte zdát. Něco se totiž šeredně nepovedlo. Teror. Násilí. Šílenství. Zmatek. Potoky krve. Ráj vzhůru nohama. Tropický ostrov se po podivném rozmachu epidemie ponořil do tmy. Z malého kousku nebe na zemi se stal velký kus totálního chaosu uprostřed oceánu. Jedinou šancí hráče v tomhle světě, kde dostává smrt nový rozměr, je bojovat o holý život a najít způsob, jak z ostrova pryč.
Game of the Year edice obsahuje všechny doposud vydané stažitelné balíčky:
Krvavá lázeň rozšiřující zážitek hry pro jednoho a více hráčů o čtyři různé arény, zbraň Rozparovač a Ryderova kampaň rozšiřující zážitek hry pro jednoho hráče o nový a svým způsobem unikátní pohled na příběh původní hry

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Zombie her je přebytek, na druhou stranu jde pro počítačové hry o obrovsky potenciální téma a tahle hra "zombie potenciálu" využila jak jen to šlo. Pěkná grafika, super hratelnost, spousta úkolů na neuvěřitelném ostrově, můžu jenom doporučit. Když tady koukám na ta negativní hodnocení, tak mám pocit, že ostatní museli hrát úplně jinou hru, protože tahle je ve své podstatě zcela bez chyby. Dávám *****.
11.10.2017
Hra, která svět ohromila jedním z nejhezčích trailerů všech dob. No jo, jenže hra samotná byl prostě šajze. Hloupá arkádová hratelnost a ne moc zajímavý svět. Ti, co to mohli hrát v coopu dostali alespoň o něco déle trvající zábavu.
22.04.2017
nic horšího jsem nehrál grafika otřes hratelnost ještě hroší no prostě děs
17.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.