Deadlight

Deadlight

Vydavatelé: Microsoft Game Studios
Vývojáři: Tequila Works
Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

1. srpna 2012 - PC
1. srpna 2012 - Xbox 360

Popis hry

Nastal konec světa. Již není žádná naděje. Žádný nový začátek. Pouze ti, co přežili. DEADLIGHT sleduje putování Randalla Wayna, který v Seattlu hledá svou rodinu po tragickém roku 1980, který zdecimoval lidstvo na celém světě. V této vizuálně strhující plošinovce na téma přežití plné filmových sekvencí...zobrazit více

Nastal konec světa. Již není žádná naděje. Žádný nový začátek. Pouze ti, co přežili. DEADLIGHT sleduje putování Randalla Wayna, který v Seattlu hledá svou rodinu po tragickém roku 1980, který zdecimoval lidstvo na celém světě. V této vizuálně strhující plošinovce na téma přežití plné filmových sekvencí budete utíkat, skákat a bojovat o svůj život a hledat odpovědi i své blízké.
Co nás čeká?
Nádherný, nebezpečný svět, kde jediný krok vedle znamená smrt. Vyostřete své instinkty a naučte se, jak nepřátelské prostředí využít ve svůj prospěch. Obklopen beznadějí, i obyčejný muž jako Randall Wayne v sobě může objevit ten nejpřirozenější talent přežít.Přemýšlejte. Bezmyšlenkovité střílení nevede nikam - chodících mrtvol je mnohem víc než nábojů. Uvažujte a kdykoliv to bude možné, vyhýbejte se přímým střetům.Sugestivní svět temnoty. Detailní 3D prostředí a modely v kombinaci s klasickým 2D pohledem z boku vytváří jedinečnou, filmově působící 2,5D plošinovku. Z hrůz umírajícího světa není úniku a Randall Wayne se musí vydat na podivnou cestu do Seattlu, na jejímž konci možná čeká víc než jen pouhé přežití.Grafika ve vysokém rozlišení násobí působivost atmosféry mrtvého světa.Nová obtížnost NIGHTMARE jako vystřižená z 80. let. Stará škola!Bonusy, videa se záběry z vývoje hry, nezveřejněné výtvarné koncepty a mnoho dalšího!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Microsoft® Windows XP SP3 / Vista / 7
Processor:2GHz+ or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:Shader model 3.0 support
DirectX®:9.0c
Hard Drive:5 GB HD space
Sound:DirectX 9 compatible sound card
Additional:Supports Microsoft® Xbox 360 controller

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.