Death to Spies: Moment of Truth

Death to Spies: Moment of Truth

Vydavatelé: 1C Company
Vývojáři: Haggard Games
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

10. srpna 2009 - PC

Popis hry

Moment of Truth je pokračování populární stealth akce Death to Spies. Hlavní postava hry je Semion Strogov, kapitán 4. oddělení kontrarozvědky nazvané SMERSH. SMERSH doslova v ruštině znamená "smrt špionům" (Death to Spies), což bylo jméno několika úřadů kontrarozvědky v sovietském rusku, které vznikly...zobrazit více

Moment of Truth je pokračování populární stealth akce Death to Spies. Hlavní postava hry je Semion Strogov, kapitán 4. oddělení kontrarozvědky nazvané SMERSH. SMERSH doslova v ruštině znamená "smrt špionům" (Death to Spies), což bylo jméno několika úřadů kontrarozvědky v sovietském rusku, které vznikly během 2. světové války. Strogov se vrátil z jeho předchozí mise a nyní se musí zůčastnit série mnohem komplikovanějších a napínavějších vojenských operací pod kódovým označením"Death to Spies: Moment of Truth".  

Hrdina ovládá všechny schopnosti potřebné k dokončení velmi nebezpečných misí, včetně získávání informací o stavu nepřátelské armády a civilních jednotek, likvidace nepřátelských agentů a vysoce postavených důstojníků Wermachtu, a špionáže.   Podle rozkazu nadřízených musí Strogov, který prošel sérií nových cvičení, splnit různé vysoce utajované mise. Jeho úkolem je zajmout špiony a sabotéry a sesbírat informace o jejich akcích pomocí unikátních technologií a zařízení.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP1 / 7 / 8 / 8.1 / 10
Processor: Intel Dual Core 2.0 GHz or AMD Athlon 4000+
Memory: XP – 1 GB RAM, Vista – 2 GB RAM
Graphics: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory. ATI Radeon X800, Nvidia Geforce 6800
Hard Drive: 4.5 GB + 1 GB Swap File
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 61%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.