DEBUFF

Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

1. prosince 2017 - PC
1. prosince 2017 - Mac
1. prosince 2017 - Linux

Popis hry

DEBUFF
Devět jedinečných hrdinů čeká na to, zda se je vyberete a povedete bitvami ve hrách jednoho hráče, či v růžných módech pro více hráčů. Získávejte zkušenosti, přiřazujte dovednostní body, vydělávejte peníze a za ně si vylepšujte svou postavu pro další bitvy. Soutěžte s ostatními hráči na celkových...zobrazit více

DEBUFF
Devět jedinečných hrdinů čeká na to, zda se je vyberete a povedete bitvami ve hrách jednoho hráče, či v růžných módech pro více hráčů. Získávejte zkušenosti, přiřazujte dovednostní body, vydělávejte peníze a za ně si vylepšujte svou postavu pro další bitvy. Soutěžte s ostatními hráči na celkových i měsičních žebříčcích.
Herní módy Kampaň Multiplayer s lidmi či boty Battle - všichni proti všem Boss raid - kooperační boj proti bossům KillBall - fotbalový zápas Hrdinové Knight - útok na blízku. Nabručený starý válečník, který dělá věci pěkně starou cestou - všechno řeší mečem. Marksman - střelec, útok na dálku. Není zbabělí, jen si rád drží bezpečný odstup. Mage - magické útoky na oblast. Všem okolo nikdy nezapomíná rozdat pořádný kus surové magie. Berserker - útok na blízku. Možná má trochu koplex méněcennosti, vyrovná to však svojí obří dýkou. Archer - střelec, útok na dálku. Marksmanův (ošklivý) bratranec. Invoker - útok na dálku (něco na ten způsob). Myslíte že je na bojišti moc nemrtvých? Může být ještě více. Hammermasher - útok na blízku. Malý trpaslík s velkým kladivem... hodně rozlobený... a hlavně s kladivem. Hunter - střelec, útok na dálku. Co je důležité v životě? Lovit jídlo, rozdrtit nepřátele a slyšet nářek jejich hráčů. Engineer - útok na dálku. Naučte člověka rybařit a uživíte ho na celý život. Naučte trpaslíka vyrábět bomby... no, bude to stát za to.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.