Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut

Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut

Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

22. října 2013 - Xbox 360
25. října 2013 - PC
25. října 2013 - PlayStation 3
15. dubna 2014 - Mac

Popis hry

Deus Ex: Human Revolution - Director’s Cut je upravenou kompilací původní hry, DLC Missing Link, Explosive Mission Pack a zbraní z Tactical Enhancement Packu (dvouhlavňová brokovnice a tichá ostřelovací puška) do jednoho funkčního celku. Příběhové mise z rozšíření jsou nyní součástí hlavní linie a bonusové...zobrazit více

Deus Ex: Human Revolution - Director’s Cut je upravenou kompilací původní hry, DLC Missing Link, Explosive Mission Pack a zbraní z Tactical Enhancement Packu (dvouhlavňová brokovnice a tichá ostřelovací puška) do jednoho funkčního celku. Příběhové mise z rozšíření jsou nyní součástí hlavní linie a bonusové předměty se nacházejí roztroušené po levelech.  

Změnou v hratelnosti jsou souboje s prvním třemi bossy původní hry. Jejich úrovně jsou prostorově širší, mají více pater, ventilačních šachet a chodeb. Díky nově přidaným taktickým možnostem, jako je např. aktivování automatických střílen nebo zaplynování místnosti si s nimi poradí i tichošlápci. Vylepšená grafická stránka z posledního vydaného DLC (Missing Link) byla aplikována na celou hru. Jedná se o lepší textury, vyhlazování hran, shadery, práce se světlem, měkčí stíny a slabší zlatý filtr. Z Missing Link bylo převzato i vylepšení umělé inteligence. Nepřátelé v celé hře tak přirozeněji reagují na jakýkoliv hluk a v přestřelkách s hráčem vzájemně spolupracují. Poslední změnou je automatická regenerace dvou energetických článků, namísto původního jednoho. Na nejvyšší obtížnost se ale stále regeneruje jen jeden.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
Procesor: 2 GHz dual core
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8000 series or ATI Radeon HD 2000 series or better
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 17 GB volného místa
Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c compatible sound device

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.