Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided

Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Eidos Montreal, Square Enix
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

23. srpna 2016 - Xbox One
23. srpna 2016 - PlayStation 4
23. srpna 2016 - PC
3. listopadu 2016 - Linux

Popis hry

Po incidentu v roce 2027 na arktickém komplexu Panchaea, který způsobil smrt milionů po celém světě, začali augmentovaní jedinci v očích většinové společnosti platit za opovrhovanou menšinu a současně byli "normálními" lidmi vytlačeni do zanedbaných ghett překotně se rozvíjejících metropolí. Bývalý bezpečnostní...zobrazit více

Po incidentu v roce 2027 na arktickém komplexu Panchaea, který způsobil smrt milionů po celém světě, začali augmentovaní jedinci v očích většinové společnosti platit za opovrhovanou menšinu a současně byli "normálními" lidmi vytlačeni do zanedbaných ghett překotně se rozvíjejících metropolí. Bývalý bezpečnostní šéf v detroitských Sarif Industries, Adam Jensen, vděčí augmentacím této mezitím zaniklé společnosti za své přežití a zná pravé původce událostí vedoucích k incidentu, v němž se příslušníci podobně vylepšené populace stali nedobrovolnými figurkami na šachovnici vyšších zájmů. Jakkoliv jde každodenní realita segregované společnosti proti Jensenovu přesvědčení, musí coby nový člen Task Force 29, spadající pod Interpol, bránit společnost proti transhumanistickému terorismu, vzešlému z útisku augmentovaných. Pátrání po předákovi za teroristy považované organizace Augmented Rights Coalition zavede Adama Jensena až do pražského ghetta Golem City v České Republice.
Mankind Divided navazuje přímo na Deus Ex: Human Revolution (2011) a posouvá děj do roku 2029, přenos savů sice není možný, avšak na základě zadání vašich rozhodnutí z předešlého dílu, se budou odvíjet jednotlivé nuance příběhu tohoto titulu, běžícího na Glacier 2 engine, použitém například v Hitman: Absolution (2012) od dánských IO Interactive. Kromě zmíněné Prahy se podíváte například do Dubaje. Hratelnost zůstává věrná formuli z Human Revolution, tedy first person akce bohatá na RPG prvky, 3rd person krytí, to vše s několika inovativními extenzemi. Nadále se klade důraz na co nejvíce možností, kterak řešit situace nastalé během misí. Zařízení je teď možné hackovat i na dálku a mezi agumentace nyní patří nanokeramická čepel, nanoštít, elektrošoková pěst nebo tiché tagovací zařízení. Musíte však počítat s tím, že ti, proti kterým stanete, nyní disponují stejnými možnostmi jako vy.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7.1SP1 or above (64-bit Operating System Required)
Procesor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
Pevný disk: 45 GB volného místa

Aktuální cena

Vyborné pokračování dobrodružství Adama, který se tentokrát podívá do naší země do města Prahy.
24.10.2017
Skvélé pokračovaní oblíbené hry. Hrál jsem kdysi na PS3 a hra mě veiice bavila
14.08.2017
Na počítači Roberta Allena v jednotce Cybercrime Task Force 29 najdete e-mail s podrobnostmi o možných spojeních mezi Josephem Lebedevem, významnou postavou v NSF a v příběhu Deusa Ex 1 - a Janusem Collective.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.