Deus Ex: The Fall

Deus Ex: The Fall

Vydavatelé: Square Enix
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

11. července 2013 - iOS
22. ledna 2014 - Android
18. března 2014 - PC

Popis hry

Deus Ex: The Fall se odehrává v roce 2027 - ve zlaté éře vědy, technologií a vylepšování lidí, ale také velké sociální odcizenosti a celosvětových konspirací. Mocné korporace převzaly kontrolu od světových vlád a řídí dodávky drog, které potřebují lidé s augmentacemi, aby vůbec přežili. Ben Saxon, bývalý...zobrazit více

Deus Ex: The Fall se odehrává v roce 2027 - ve zlaté éře vědy, technologií a vylepšování lidí, ale také velké sociální odcizenosti a celosvětových konspirací. Mocné korporace převzaly kontrolu od světových vlád a řídí dodávky drog, které potřebují lidé s augmentacemi, aby vůbec přežili. Ben Saxon, bývalý člen britských žoldáků SAS, který podstoupil fyzickou augmentaci, v tomto chaosu zoufale hledá pravdu skrytou za drogovou konspirací. Po zradě jeho zaměstnavatelů, soukromé armády Tyrantů, se ocitá v nebezpečí nejen jeho život, ale i všem augmentovaným lidem pomalu dochází čas..

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP2
Procesor: 2GHz dual core
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9.0c compatible graphics card
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: Integrated audio interface

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.