Deus Ex

Datum vydání zobrazit vše

26. června 2000 - PC
13. července 2000 - Mac
7. června 2002 - PlayStation 2
16. května 2012 - PlayStation Network

Popis hry

Jedinečný futuristický mix mnoha žánrů, z nichž prim hraje RPG a akce z pohledu první osoby. Hráč je postaven do role agenta J.C. Dentona vybaveného nanoaugmentacemi. Na těle máte celkem 9 míst, do nichž si můžete instalovat vždy jedno ze dvou nano-vylepšení, každé z nich nabízí 4 úrovně vylepšení. Nejen...zobrazit více

Jedinečný futuristický mix mnoha žánrů, z nichž prim hraje RPG a akce z pohledu první osoby. Hráč je postaven do role agenta J.C. Dentona vybaveného nanoaugmentacemi. Na těle máte celkem 9 míst, do nichž si můžete instalovat vždy jedno ze dvou nano-vylepšení, každé z nich nabízí 4 úrovně vylepšení. Nejen díky nim se brzy stanete nadčlověkem. Kromě augmentací dostáváte za průzkum zkušenostní body, které investujete do vylepšení schopností ovládání zbraní, překonávání zabezpečení apod. Hra je pověstná existencí hned několika cest ke stejnému cíli, na své si přijdou tichošlápci i akčněji zaměření hráči. Když nebudete chtít, nemusíte skoro po celou dobu hraní nikoho zabít.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
JC mělo původně znamenat Jesus Christ, Spector se však později vyjádřil, že šlo především o univerzální jméno aplikovatelné na libovolnou genderovou volbu, kterou chtěli hráči na počátku rozehrání nabídnout. Nakonec byla tato volba možná až v pokračování.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.