Devil May Cry 4: Special Edition

Devil May Cry 4: Special Edition

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: Hack and slash

Datum vydání zobrazit vše

23. června 2015 - PC

Popis hry

Specální edice obsahuje nové herní režimy, velpšený herní mechanizmus, plynulost 1080p/60FPS, či nové herní postavy  

Čtvrté pokračování akční bojové hry viděné z pohledu třetí osoby, ve které ztvárňujete roli mladíka jménem Nero, ale dojde i na Danta, který byl hlavním hrdinou v díle předchozím. Děj...zobrazit více

Specální edice obsahuje nové herní režimy, velpšený herní mechanizmus, plynulost 1080p/60FPS, či nové herní postavy  

Čtvrté pokračování akční bojové hry viděné z pohledu třetí osoby, ve které ztvárňujete roli mladíka jménem Nero, ale dojde i na Danta, který byl hlavním hrdinou v díle předchozím. Děj hry se začíná odvíjet v době konání bohoslužby za uctění památky Dantova otce Spardy, který se stal spasitelem lidu, když zavřel bránu do samotného pekla. Během této bohoslužby proskočí kostelní vitráží postava v červeném hávu, zabije kněze i stráže a začne ohrožovat zbylé přihlížející, hlavně potom Nerovu dívku. V tuto neblahou chvíli začínáte Nera ovládat.Během putování se ocitnete ve vnitřních prostorech katedrály i venkovních lokacích (most, vodopád, prales, město), za bílého dne i temné noci. Ve 20 misích budete muset zjistit co se stalo s Dantem a proč se podivně chová, budete pobíjet démony a bosse, kteří prorazili bránu a získávat předměty nutné pro další postup nebo obnovení zdraví.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8.1
Procesor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo 2.4GHz, AMD Athlon(TM) X2 2.8 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA(R) GeForce(R) 8800 GTS, AMD Radeon(TM) HD 3850 with 512MB RAM or better
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 27 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound Support (DirectX® 9.0c)
Dodatečné poznámky: Some high end integrated graphics and modern gaming laptops with a discrete GPU may work but have not been tested, nor are they officially supported by Capcom.

Aktuální cena

Ujde to, jen trochu jednotvarny pribeh. Je to zklamani i nadseni v jednom :D
19.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.