Diablo III

Diablo III

Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Hack and slash, Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

15. května 2012 - Mac
15. května 2012 - PC
3. září 2013 - Xbox 360
30. ledna 2014 - PlayStation 3
19. srpna 2014 - Xbox One
21. srpna 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla. Mezi novými lokacemi také stará známá místa včetně vesnice Tristramu. Možnost vybrat si mezi mužskou a ženskou...zobrazit více

Zasazeno opět do světa Sanctuary, nad nímž z nebe spadne kometa přesně do těch míst, odkud kdysi Diablo vyšel na svět. Navrátivší se postava Deckarda Caina možná jednou z prvních obětí zla. Mezi novými lokacemi také stará známá místa včetně vesnice Tristramu. Možnost vybrat si mezi mužskou a ženskou verzí postav, rozdíl však bude čistě vizuální. Barbar nikoliv novou postavou se stejnými schopnostmi, nýbrž o dvacet let zestárlým hrdinou z dvojky, což poznáte podle únavy i mnoha šrámů na těle. Nový systém questů, přizpůsobený pro třídu hráčovy postavy. Skilly přístupné přímo z hlavního hotbaru s možností jejich rychlého výběru skrz kolečka na myši. Včetně nové metody uzdravování, kdy přes daný předmět bude stačit přejít (tzn. nebudete jej muset sebrat a teprve potom vypít jako lahvičky). Z nových nepřátel např. Berserker s obrovskou palicí, která bude moci uvíznout v zemi, než se válečníkovi podaří ji vyprostit. Se snadnějším vyměňováním předmětů a brnění/zbraní mezi postavami v partě. Pro každého hráče v partě ze zabitého nepřítele jiné předměty, tzn. nebudou již vypadávat na zem, kde mezi sebou hráči soutěžili o to, kdo je rychleji sebere.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Proste Diablo. Kultová séria, ktorá nesklame. Dvojka má síce bavila viac ale aj tak je trojka výborná hra. Najväčšia sranda je v multaku ale ja single pobaví.
26.10.2017
D3 je skvělá hra, která ale bohužel již nezpůsobila takový BOOM jako její předchůdce. Stále nabízí hodiny hraní, ale dvojku v porovnání s dobou kdy byla na špici nikdy nepřekoná.
02.10.2017
"Diablo III se mění v adrenalinovou jízdu, na jejímž konci vám sice odpadne prst, ale vy si seženete protézu a pojedete to celé znovu." Krása.
07.08.2017
už né tak dobrá ale i přes všechny nedostatky a přebytky pořád parádní hra
23.04.2017
Velmi dobré akční RPG. Tato hra není o příběhu ale o tom chodit dungeony vylepšovat svojí postavu aby měla co největší poškození, atd. Ve hře je docela hodně obtížností, a každé 3 měsíce je sezóna kde plníte úkoly a určitý počet úkolů dostanete odměnu. Ke hře je možnost dokoupit DLC. Mohu jedině doporučit
20.04.2017
pri tejto hre som vyklikal razer deathadder a musel som si kupit novu razerku, cize to hovori samo o sebe ze hra je kvalitne spracovana.
20.04.2017
Když návrat ke klasice tak v plný polní, i když nostalgické srdce pořád upřednostňuje 2 díl, tak 3 nejde nic vytknout
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.