Dishonored 2

Dishonored 2

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Arkane Studios
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

11. listopadu 2016 - PC
11. listopadu 2016 - PlayStation 4
11. listopadu 2016 - Xbox One

Popis hry

V Dishonored 2 se ujmete role dvou postav, které jste potkali již v prvním díle. Prvním je dobře známý hlavní hrdina Corvo a druhou je Emily Kaldwin. Princezna, jež se stala boží rukou a trestá ty, kteří svou moc zneužívají pro své vlastní sobecké účely. Připravte se na nové zbraně, schopnosti a značně...zobrazit více

V Dishonored 2 se ujmete role dvou postav, které jste potkali již v prvním díle. Prvním je dobře známý hlavní hrdina Corvo a druhou je Emily Kaldwin. Princezna, jež se stala boží rukou a trestá ty, kteří svou moc zneužívají pro své vlastní sobecké účely. Připravte se na nové zbraně, schopnosti a značně vylepšený pohyb v rozsáhlých lokacích.  

SMILOVÁNÍ NEBO SMRT?
Vytvořte si svůj vlastní herní styl. Pokuste se zkombinovat co největší množství nástrojů, které máte k dispozici, a dosáhnout tak kreativní eliminace svých nepřátel, ať už se rozhodnete zneškodnit je potichu, aniž by Vás kdokoliv mohl spatřit, nebo raději zvolíte přímější a odvážnější možnosti zabití. Vše je jen na Vás - Vy rozhodujete, zda prokážete svým protivníkům smilování či za sebou budete zanechávat nekonečný chaos.

PŘÍBĚH
Děj hry se odehrává 15 let poté, co byl Lord Regent poražen a došlo k propuknutí epidemie smrtícího krysího moru. Uchvatitel se namísto právoplatné dědičky a vládkyně říše Emily Kaldwin zmocní trůnu a zanechá tak osud ostrovů vyset na vlásku. Vydejte se přes legendární ulice města Dunwall do vzdálené Karnacy - nádherného pobřežního města, které skrývá klíč k navrácení Emily k moci.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7970 3GB or better
Pevný disk: 60 GB volného místa

Aktuální cena

Výborná hra. Som rád, že Corva nedabovali a je super, že si môže zahrať aj za Emily.
25.10.2017
Výborný pokračování jedničky a zahrat si zase za Corvo nebo za novou Emily která má hodně schopností.
17.10.2017
Výborná hra, parádní příběh, možná trošku složitější ovládání na začátku, než člověk navykne.
03.05.2017
Hra byla pokořena za 32 minut a 17 sekund.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.