Dishonored

Dishonored

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Arkane Studios
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

9. října 2012 - PlayStation 3
9. října 2012 - PC
9. října 2012 - Xbox 360
25. srpna 2015 - Xbox One
25. srpna 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Pohlcující akční FPS Dishonored vás postaví do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, jehož pohání touha po pomstě.
Pomocí flexibilního bojového systému, kterým se Dishonored vyznačuje, budete moci kreativně eliminovat své protivníky, zatímco budete kombinovat nadpřirozené schopnosti, zbraně a netradiční...zobrazit více

Pohlcující akční FPS Dishonored vás postaví do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, jehož pohání touha po pomstě.
Pomocí flexibilního bojového systému, kterým se Dishonored vyznačuje, budete moci kreativně eliminovat své protivníky, zatímco budete kombinovat nadpřirozené schopnosti, zbraně a netradiční přístroje, které budete mít k dispozici. Sledujte své nepřátele pod rouškou tmy, nebo na ně rovnou bez milosti zaútočte s tasenými zbraněmi. Výsledek každé mise se bude odvíjet dle toho, jaká rozhodnutí v jejím průběhu učiníte.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista / Windows 7
Procesor: dvoujádrový s 3.0 GHz nebo lepší
Paměť: 3 GB RAM
Pevný disk: 9 GB volného místa
Grafická karta: 512 MB grafická karta kompatibilní s DirectX 9 nebo lepší (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
Zvuková karta: kompatibilní s Windows

Aktuální cena

Táto hra ma fakt pohltila. Super hra s pekným príbehom. Určite kto nehral odporúčam.
21.05.2017
Dishonored je hra kterou by měl každy jednou zkusit hra ma dobrý příběh odehravající se ve steampunku jako ve viktorianské doby hlavný chytavka je jestli se pokůsite hru zahrát uplně bez jediného zabití nebo jako krvelačnou stezku.
22.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.