Divinity: Original Sin

Divinity: Original Sin

Vydavatelé: Larian Studios
Vývojáři: Larian Studios
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

30. června 2014 - PC
30. června 2014 - Mac

Popis hry

Divinity: Original Sin vyšel po úspěšné crowfundingové kampani a stal se jedním ze vzorů ostatních her usilující o komunitní financování. Hra se totiž povedla a to ještě víc, než se očekávalo. V základu se jedná o izometrické RPG alá Diablo, pokud však obě hry porovnáte, narazíte na mnoho odlišností....zobrazit více

Divinity: Original Sin vyšel po úspěšné crowfundingové kampani a stal se jedním ze vzorů ostatních her usilující o komunitní financování. Hra se totiž povedla a to ještě víc, než se očekávalo. V základu se jedná o izometrické RPG alá Diablo, pokud však obě hry porovnáte, narazíte na mnoho odlišností. Tou základní je soubojový systém. Zatímco hra jako taková probíhá v reálném čase, souboje jsou řešené tahově. Nenechte se zmást, funguje to skvěle. Právě díky tomuto atributu je hra odlišná od ostatních a tolik oblíbená. Příběhově je hra zasazena před všechny hry ze stáje Divinity. Velmi efektně působí také možnost formování osobnosti Vaší postavy na základě vedených rozhovorů. Nejde tak o tupé naklikávání skillů. Vývojáři do hry integrovali také editor světa, takže rozsáhlá komunita stále rozšiřuje základní hru o nová dobrodružství.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP3 or higher
Procesor: Intel Core2 Duo E6600 or equivalent
Paměť: 2048 MB RAM
Grafická karta: HD Intel Graphics 4000 or NVIDIA® GeForce® 8800 GT (512 MB) or ATI™ Radeon™ HD 4850 or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX9c compliant

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.