Dollhouse

Dollhouse

Vydavatelé: Creazn Studio
Vývojáři: Creazn Studio
Žánry: Indie, Puzzle
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

během 2017 - PC
během 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Ve hře Dollhouse vstupujete do mysli Marie, detektivky snažící se odhalit svou minulost. Při tom jak se noří hlouběji a hlouběji do své mysli, pomalu odhaluje fakt, že asi není osobou, kterou si myslela, že je. Vyprávění ve hře Dollhouse se přizpůsobuje vzpomínkám, které si hráči zapamatují a které zapomenou,...zobrazit více

Ve hře Dollhouse vstupujete do mysli Marie, detektivky snažící se odhalit svou minulost. Při tom jak se noří hlouběji a hlouběji do své mysli, pomalu odhaluje fakt, že asi není osobou, kterou si myslela, že je. Vyprávění ve hře Dollhouse se přizpůsobuje vzpomínkám, které si hráči zapamatují a které zapomenou, co definuje jejich osobnost. Toto vše se odehrává v prostředí, které udržuje hráče v napětí během celého děje. Hra si bere příklad z úrovně a elegance padesátých let minulého století a z pochmurných, či strašidelných vizuálních stránek film noir, Dollhouse není tradiční hororová hra. Vytvořte si vlastní příběh, volby rozhodují o realitě. Ponořte se do světa s atmosférou film noir. Prozkoumejte náhodně generovaný aspekt kampaně. 14 různých postav s různými vzpomínkami. Multiplayer pro 5 hráčů, staňte se dominantní osobností v mysli postavy.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.