Dragon Age: Origins

Dragon Age: Origins

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: BioWare
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

3. listopadu 2009 - PlayStation 3
6. listopadu 2009 - PC
21. prosince 2009 - Mac
27. ledna 2011 - Xbox 360

Popis hry

Tvůrci Mass Effect™, Star Wars®: Knights of the Old Republic™ a Baldur’s Gate™ - BioWare, přicházejí s epickým příběhem násilí, chtíče a zrady.
Přežití lidstva leží v rukách těch, jež vybral osud. Stáváte se Šedým strážcem, jedním z posledních členů starodávného řádu ochránců, po staletí bránících zemi....zobrazit více

Tvůrci Mass Effect™, Star Wars®: Knights of the Old Republic™ a Baldur’s Gate™ - BioWare, přicházejí s epickým příběhem násilí, chtíče a zrady.
Přežití lidstva leží v rukách těch, jež vybral osud. Stáváte se Šedým strážcem, jedním z posledních členů starodávného řádu ochránců, po staletí bránících zemi. Poté, co vás v důležité bitvě zradí dosud loajální generál, se vydáváte na cestu za jeho dopadením a postavením před spravedlnost. Při probíjení se k závěrečnému souboji s hlavním nepřítelem se utkáte s monstry a zapojíte se do dlouhého tažení za sjednocení rozličných národů válčícího světa.
Klíčem k vítězství se může milostná romance se svůdnou čarodějkou, ovšem stejně tak se může proměnit v nebezpečný odklon od hlavního cíle vašeho poslání. Abyste se stal opravdovým vůdcem, musíte přijímat nekompromisní rozhodnutí a být připraven obětovat pro lepší zítřek lidské rasy i své přátele a blízké.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP (SP3) or Windows Vista (SP1) or Windows 7
Processor: Intel Core 2 Single 1.6 Ghz Processor (or equivalent) or AMD 64 2.0 GHz Processor (or equivalent)
Memory: 1GB (1.5 GB Vista and Windows 7)
Graphics: ATI Radeon X850 256MB or NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater (Windows Vista: Radeon X1550 256 MB or NVidia GeForce 7600GT 256MB)
DirectX®: DirectX (November 2007)
Hard Drive: 20 GB HD space
Sound: Direct X Compatible Sound Card

Aktuální cena

Hra s unikatním příběhem který tvoříte vy sami, hra dokáže dobře vtáhnout do děje naučí vás i základy strategie styl hl postavy je vaše volba taktéž i původ. Soubojový systém velmi kvalitný na svou dobu, hodně dobrá optimalizace na PC, společnící hodně dobře scenaristicky vytvoření váš tým jakožto družina se dá přirovnat společnosti prstenů. Středověká atmosféra jedna z nejlepší.
22.11.2017
Za mě nic moc. Ovládání Divný, příběh divnej. Asi je to tim že prostě vedle Dragon Age jsou velcí konkurenti
03.05.2017
Doposud se hru podařilo nejrychleji dohrát za 35 minut a 30 vteřin.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.