Dragon's Dogma: Dark Arisen

Dragon's Dogma: Dark Arisen

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

23. dubna 2013 - PlayStation 3
25. dubna 2013 - Xbox 360
15. ledna 2016 - PC

Popis hry

Po více jak dvou letech přichází původně pouze konzolová hra Dragon´s Dogma také na PC. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zahrát si tuto skvělou RPG hru také na vašem PC!
Ve hře najdete původní obsah hry Dragon's Dogma a herní rozšíření Dark Arisen, ve kterém vás čeká obrovská nová oblast, nové...zobrazit více

Po více jak dvou letech přichází původně pouze konzolová hra Dragon´s Dogma také na PC. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zahrát si tuto skvělou RPG hru také na vašem PC!
Ve hře najdete původní obsah hry Dragon's Dogma a herní rozšíření Dark Arisen, ve kterém vás čeká obrovská nová oblast, nové mise, nepřátele a další..
Jen kousek od pevniny Gransys je prokletý Bitterblack Isle, kde se pustíte do nového dobrodružství aby jste odhalili celou podzemní říši. Pokud již máte původní Dragon's Dogma, můžete exportovat svoje postavy a všechny uložené pozice a pokračovat tak v cestě za dobrodružstvím. Můžete tak získat zcela nové schopnosti a vylepšení, stejně jako nové zbraně a brnění. Stejně tak předchozí majitelé získají 100 tisíc rift krystalů, Gransys armour pack se šesti novými kostýmy a neomezeně ferrystounů.
Ti, kdo Dragon's Dogma dosud nehráli, mají jedinečnou možnost zažít dobrodružství od začátku spolu s novým obsahem.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista or newer (32 or 64 bit)
Procesor: Intel Core i5 660 CPU or equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Radeon HD 5870 or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 20 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX-compatible sound card or onboard audio chip
Dodatečné poznámky: 1) Supports Keyboard+Mouse and XInput/DirectInput devices including Xbox 360, Xbox One, DualShock4 and Steam Controller.2) Some high end integrated graphics chips and modern gaming laptops with a discrete GPU may work but have not been tested, nor are they officially supported by Capcom.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.