Droid Assault

Droid Assault

Vydavatelé: Puppy Games
Vývojáři: Puppy Games
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

9. ledna 2013 - PC
9. ledna 2013 - Linux
9. ledna 2013 - Mac

Popis hry

Hráč ovládá robota a v arénách s ním zabíjí anebo přebírá kontrolu nad dalšími roboty. Může si vybrat z mnoha typů (48) lišících se odolností či útokem. Ze začátku jdou útoky snadno, později hráč musí začít taktizovat a chytře zabírat "transfer points" aby mohl přebrat větší roboty. Droid Assault se...zobrazit více

Hráč ovládá robota a v arénách s ním zabíjí anebo přebírá kontrolu nad dalšími roboty. Může si vybrat z mnoha typů (48) lišících se odolností či útokem. Ze začátku jdou útoky snadno, později hráč musí začít taktizovat a chytře zabírat "transfer points" aby mohl přebrat větší roboty. Droid Assault se odehrává v přetechnizovaném světě budoucnosti, který je viděný shora, přičemž grafika je vyobrazena ve stylu pixel artu (8-bit retro).  

Hra je silně inspirovaná hrami jako Paradroid a Quazatron, nebo také novějšímu Pineapple Smash Crew. Obsahuje celkem 50 levelů.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:1GHz
Memory:512 MB RAM
Graphics:OpenGL 1.5 capable graphics card
Hard Drive:430 MB HD space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.