Dropsy

Dropsy

Vydavatelé: Devolver Digital
Vývojáři: Tendershoot
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

10. září 2015 - Mac
10. září 2015 - PC
10. září 2015 - Linux
10. září 2015 - Android
10. září 2015 - iOS

Popis hry

Zdánlivě klasická kreslená adventura pojednávací o milém klaunovi, jehož matka zemřela při požáru v cirkuse. Od té chvíle všichni z tohoto neštěstí viní klauna Dropsyho a myslí si o něm že je zrůda, k čemuž také přispívá Dropsyho vzhled monstra. Klaun je ale laskavý a dobrácký a vydává se spolu se svým...zobrazit více

Zdánlivě klasická kreslená adventura pojednávací o milém klaunovi, jehož matka zemřela při požáru v cirkuse. Od té chvíle všichni z tohoto neštěstí viní klauna Dropsyho a myslí si o něm že je zrůda, k čemuž také přispívá Dropsyho vzhled monstra. Klaun je ale laskavý a dobrácký a vydává se spolu se svým psem na pouť za poznáním sebe samého, a také za odhalením různých tajemství.K dispozici je vám otevřený svět, takže je pouze na vás, v jakém pořadí budete plnit úkoly či hádanky. Také se tu nesetkáte s klasickými textovými dialogy, veškeré rozhovory jsou dělány pomocí obrázků nad hlavami postav, podobně jako ve hře Curse of Enchantia. Pomocí Dropsyho obejmutí lze vyřešit řadu hádanek.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or later
Paměť: 1 GB RAM
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.