Dungeon of the Endless

Dungeon of the Endless

Vydavatelé: AMPLITUDE Studios
Vývojáři: AMPLITUDE Studios
Žánry: Indie, Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Indie hry, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

27. října 2014 - Mac
27. října 2014 - PC

Popis hry

Rogue-like hra kombinující principy tower defense a tahové strategie. Hráč má na začátku za úkol bránit hlavní generátor před vlnami nepřátel v rozličných částech podzemí. K tomu mu pomáhá až čtyřčlenná skupina hrdinů, které je možno verbovat ve 12 podzemních poschodích. Náhodně generovaný obsah v každé...zobrazit více

Rogue-like hra kombinující principy tower defense a tahové strategie. Hráč má na začátku za úkol bránit hlavní generátor před vlnami nepřátel v rozličných částech podzemí. K tomu mu pomáhá až čtyřčlenná skupina hrdinů, které je možno verbovat ve 12 podzemních poschodích. Náhodně generovaný obsah v každé z místností zaručuje znovuhratelnost.

Další z hlavních pilířů hry je stavění defenzivních a ofenzivních věží, ale také generátorů produkujících jednu ze tří potřebných surovin. Vaší jedinou možností jak přežít, je dostat energetické jádro lodi do výtahu pro jeho pohon do dalšího podlaží.
Ať se na cestě galaxiemi stalo cokoliv, vaši poškozenou vesmírnou loď nemilosrdně stahuje gravitace blízké planety. Nemůžete si ovšem stěžovat, pokud se jedná o únikové moduly, ten váš funguje dokonale. Ale přistání bude tvrdé, přímo do podzemního komplexu plného monster. A počítejte s tím, že na vaší strastiplné cestě na povrch budete umírat, a to opravdu často.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1
Procesor: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo or equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600 GT or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 700 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 Compatible Audio
Dodatečné poznámky: Minimum Resolution: 1280 x 720

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.