Dungeon Siege

Dungeon Siege

Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

19. dubna 2002 - PC
24. června 2003 - Mac

Popis hry

V království Ehb banda tzv. goblinů a krugů zaútočí na poklidnou farmu a terorizuje všechny obyvatele, vaším úkolem je obyvatelům pomoci a dostat se do nejbližšího města pro pomoc a pokusit se zastavit teror. Poté co dorazíte do města je vám ale jasné, že dobrodružství zdaleka nekončí a je potřeba pustit...zobrazit více

V království Ehb banda tzv. goblinů a krugů zaútočí na poklidnou farmu a terorizuje všechny obyvatele, vaším úkolem je obyvatelům pomoci a dostat se do nejbližšího města pro pomoc a pokusit se zastavit teror. Poté co dorazíte do města je vám ale jasné, že dobrodružství zdaleka nekončí a je potřeba pustit se hlouběji.  

Akční tzv. "Hack and Slash" RPG plně ve 3D kabátku vás provede divočinou, lesy, horami, jeskyněmi, sněhovými pláněmi a dalšími lokacemi. Cestou potkáte několik měst i NPC, některé se k vám přidají. Předmětů je zde požehnaně - spousta zbraní, lektvarů, zbroje zahrnující několik druhů od rukavic, kalhot, helm a hrudních plátů. Systém skillů je řešen tak, že se vám zvyšuje skill u toho druhu zbraně, který nejvíce používáte, logické. Jsou zde i desítky kouzel od fireballů po blesky, něpřátel jsou desítky druhů od trollů, skřetů, goblinů po ledové obry.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Minimum
OS: Microsoft® Windows® XP SP1 or newer
Processor: 333 MHz or faster processor
Memory: 128 MB of system RAM
Graphics: 8MB video card
Hard Drive: 1.5 GB available hard disk space
Note on Windows 7: Driver version 270.51 or greater is required for Nvidia-based graphics cards. AMD graphics card owners may need to run in Windows XP SP2 compatibility mode.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.