Empire TV Tycoon

Empire TV Tycoon

Vydavatelé: Dreamsite Games
Vývojáři: Dreamsite Games
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

20. října 2015 - PC
20. října 2015 - Linux
20. října 2015 - Mac

Popis hry

Vítejte ve světě showbyznysu, kde může dosáhnout úspěchu kdokoliv, pokud má schopnosti a dokáže tvrdě pracovat. Žijte svůj sen a z malé a téměř zkrachovalé televizní stanice vytvořte největší světovou televizní síť. Rozhodujte o vysílaných filmech a umístění reklamních spotů, vytvářejte zpravodajské...zobrazit více

Vítejte ve světě showbyznysu, kde může dosáhnout úspěchu kdokoliv, pokud má schopnosti a dokáže tvrdě pracovat. Žijte svůj sen a z malé a téměř zkrachovalé televizní stanice vytvořte největší světovou televizní síť. Rozhodujte o vysílaných filmech a umístění reklamních spotů, vytvářejte zpravodajské relace kombinováním ingrediencí, které se líbí Vašemu publiku, spouštějte marketingové kampaně na zvýšení reputace vaší stanice a další! Ale nákup nových filmů a seriálů nestačí. Chcete-li dosáhnout úspěchu, musíte rozšiřovat svou síť. Nadobúdajte vysílací práva po celé Americe ... a následně po celém světě! Proberte plnou kontrolu nad tím, jaké pořady budete vysílat a kdy! Kupujte a plňte reklamně smlouvy, ale pozor, není tak jednoduché, jak to vypadá! Věnujte pozornost demografickému rozvrstvení svého publika! Spusťte marketingové kampaně na zvýšení reputace vaší stanice! Použijte svůj důvtip, abyste dokázali vydělat spoustu peněz v omezeném času!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Paměť: 4096 MB RAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 300 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.