Escape Goat 2

Escape Goat 2

Vývojáři: MagicalTimeBean
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

24. března 2014 - PC
24. března 2014 - Linux
24. března 2014 - Mac
21. října 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Přímé pokračování logické hry Escape Goat. Koza se opět ocitá v problémech, tentokrát musí utéct z pevnosti Toragos. Herní mechanismy se nezměnily - opět je cílem sebrat všechny klíče daného levelu a otevřít si cestu dál, přičemž jsou k dispozici různé speciální pohyby jako double-jump či úder hlavou,...zobrazit více

Přímé pokračování logické hry Escape Goat. Koza se opět ocitá v problémech, tentokrát musí utéct z pevnosti Toragos. Herní mechanismy se nezměnily - opět je cílem sebrat všechny klíče daného levelu a otevřít si cestu dál, přičemž jsou k dispozici různé speciální pohyby jako double-jump či úder hlavou, jímž lze prorazit některé překážky. Při hraní vám bude pomáhat malá myška, která se dostane tam, kam koza nemůže. Tentokrát lze, kromě starého známého magického klobouku, díky němuž si může koza s myškou vyměňovat pozice, nalézt i další vylepšení, jež myšce zapůjčí speciální schopnosti - myš se může proměnit například v kámen, který může blokovat nepřátelské firebally, padat z výšky na nepřátele apod.    

Nejviditelnější změnou je grafické zpracování, které je detailnější a propracovanější, vývojáři si navíc vyhráli s hrou světla a stínů. K dispozici je přes 100 úrovní napěchovaných kozychtivými nepřáteli a zlomyslnými pastmi. Hru zaštítilo studio Double Fine, které poskytlo vývojářům z MagicalTimeBean pomoc při vydání hry.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: XP Service Pack 2
Procesor: 1.8 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GT/S 4xx, Intel 4000 or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 200 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Uses XNA HiDef; DX9

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.