Eschalon: Book II

Eschalon: Book II

Vývojáři: Basilisk Games
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

12. května 2010 - PC
26. května 2010 - Mac
26. května 2010 - Linux

Popis hry

Pokračování prvního dílu Eschalon Book, hardocre RPG „ze staré školy“, s klasickým isometrickým pohledem. To ale vůbec neznamená, že je proto hra méně hratelná.
Hráč si vytváří na začátku svou vlastní postavu, zvolí si jednu z nabízených ras, náboženské přesvědčení a povolání. Systém hry je pak založen...zobrazit více

Pokračování prvního dílu Eschalon Book, hardocre RPG „ze staré školy“, s klasickým isometrickým pohledem. To ale vůbec neznamená, že je proto hra méně hratelná.
Hráč si vytváří na začátku svou vlastní postavu, zvolí si jednu z nabízených ras, náboženské přesvědčení a povolání. Systém hry je pak založen na schopnostech, které si hráč postupem času zvyšuje.

Na klasickou obtížnost se hráč musí starat o dvě základní potřeby, totiž hlad a žízeň. svou roli však hraje také opotřebené vybavení, či "obyčejná" změna počasí.
Celá hra je tahová, nikdo se nepohne dříve než vy, kdo hrál "Castle of the Winds: A Question of Vengeance" nebo nějaký dřívější díl ze série "Ultima", bude mít dobrou představu. Kamera zabírá svět izometricky, vše je ručně kreslené.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 2000/XP/Vista/7
Processor: 1.8Ghz or faster
Memory: 512 MB
Graphics: DirectX 9 or better accelerated video recommended
DirectX®: DirectX 7, DirectX 9 or higher recommended
Hard Drive: 400MB space free
Sound: Sound Blaster or compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 64%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
2
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.