Expeditions: Viking

Expeditions: Viking

Vývojáři: Logic Artists
Žánry: Strategické, Indie, Role-playing (RPG), Taktické strategie, Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

27. dubna 2017 - PC

Popis hry

Od autorů uznávaného tahové RPG Expeditions: Conquistador přichází pokračování s vikingy. Coby nově ustanovený náčelník skromného vikinského klanu budete mít svou vlastní vesnici. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, budete potřebovat velkou sílu a velké bohatství, abyste své vesnici...zobrazit více

Od autorů uznávaného tahové RPG Expeditions: Conquistador přichází pokračování s vikingy. Coby nově ustanovený náčelník skromného vikinského klanu budete mít svou vlastní vesnici. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, budete potřebovat velkou sílu a velké bohatství, abyste své vesnici zajistili rozmach a věhlas. 

JDĚTE ZA ŠTĚSTÍM
Vaši věrní huskarlové vás budou následovat i do Valhally, pokud jim to přikážete, ale abyste po sobě zanechali odkaz hodný vzpomínek i za tisíc let, budete potřebovat víc než jen věrnost. Dejte tedy dohromady schopnou bandu válečníků, postavte loď a vyrazte hledat bohatství a slávu za moře. 

HLAVNÍ PRVKY
- Vytvořte si vlastního vikinského náčelníka a určete mu jedinečnou roli pomocí statistik, schopnost a dovedností.
- Nájezdy, nebo obchodování? Vikingové byli známí nejen jako násilní válečníci, ale také jako zdatní kupci. Jak získáte bohatství, je jen na vás.
- Válka a politici: Spojte se s libovolnou frakcí, ať už to budou seveřané, Piktové nebo Anglové.
- Reputace: Pečlivě si svá rozhodnutí rozmýšlejte. Příběhy o vašich činech mohou v ostatních vyvolat strach, ale vzbudí v nich i důvěru?
- Vkročte do stránek historie: Užijte si krásné a niterní vyprávění severské historie.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTS 450
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 12 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.