Fable: The Lost Chapters

Fable: The Lost Chapters

Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

23. září 2005 - PC
21. října 2005 - Xbox
31. března 2008 - Mac

Popis hry

Hra Fable: The Lost Chapters, která vychází z cenami ověnčeného titulu Fable pro Xbox, je plně optimalizovaná pro platformu Windows a nabízí bohatší obsah, větší možnosti úpravy postavy, nové úkoly a vylepšenou grafiku.

V tomto unikátním dobrodružném RPG od společnosti Lionhead Studios se od každého...zobrazit více

Hra Fable: The Lost Chapters, která vychází z cenami ověnčeného titulu Fable pro Xbox, je plně optimalizovaná pro platformu Windows a nabízí bohatší obsah, větší možnosti úpravy postavy, nové úkoly a vylepšenou grafiku.

V tomto unikátním dobrodružném RPG od společnosti Lionhead Studios se od každého vašeho činu odvíjejí jak schopnosti vaší postavy, tak i její vzhled a morálka. Příběh svého života si vytváříte sami od dětství přes dospělost až po stáří. Změňte se z nezkušeného výrostka v nejmocnějšího člověka na světě, o kterém se budou až vyprávět legendy až do skonání věků.

Vychutnejte si rozšířený obsah. Prozkoumejte původní světy a hlavní mise, které ohromily hráče "Fable" na Xboxu, a vydejte se do nových oblastí "Fable: The Lost Chapters", kde vás čekají nové zápletky, vedlejší úkoly a volitelné mise. Ve "Fable: The Lost Chapters" máte navíc možnost utkat se s novými monstry, používat zbrusu nová kouzla, navléknout se do dosud nevídaných zbrojí, bojovat s originálními zbraněmi a při interakci používat sadu nových výrazů.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP or later
Processor: 1.4 GHz equivalent or greater
Memory: 256MB
Hard Disk Space: 3GB of available hard disk space
Video Card: 64 MB shader-capable video card
Sound: Sound card and either a set of speakers or a set of headphones are required for audio

Aktuální cena

Fable je hra,která si dokáže hráče upoudat do příběhu kde se malý kluk stane podle vás a jaký bude vaše rozhodnutí jestli budete zlí a být dáblem nebo hodný a být starý a moudrý.
17.10.2017
Když jsem si tuto hru zapnul úplně poprvé, nic moc jsem od ní nečekal, ale po několika hodinách hraní jsem si ji doslova zamilova. Výborný příběh, zajímavé úkoly, lokace, postavy, dialogy, zvraty, různorodí nepřátelé ale i bláznivý soundtrack dělají z tého mnohdy opomíjené hry parádní zábavné RPG. Místy mě mrzí, že vývojáři nedotáhli do konce vývoj postavy a některé lokace. Hra se mi i tak dostala dost pod kůži a rád se k ní vracím.
25.04.2017
Fable je skvělý RPG titul, který je vyprávěn netypickým způsobem. Vaše rozhodnutí mají vliv na celkový běh hry, vzhled hrdiny, dokonce i na chování okolí k hrdinovi. Jste až převelice dobří? Ke konci hry budete mít krásnou svatozář. Jste zlí? Malé růžky vás neminou. Chcete být kouzelníkem? Rangerem? Válečníkem? Máte volné pole. Můžete být klidně silní válečníci používající magii. Nepřeberné množství možností. Velice povedený titul :-)
19.04.2017
Fable nieje RPG ako ostatné, je to jedna z prvých hier kde vaše rozhodnutia ovlpivňujú rozvoj hry, i ked v majej miere... Rozprávková atmosféra a príbeh s dobrou hratelnosťou, asi tak by som popísal Fable.
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.