Faces of War

Faces of War

Vývojáři: Best Way
Žánry: Strategické, Taktické strategie, Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

12. září 2006 - PC

Popis hry

Pročijte očima spojeneckých, německých a ruských velitelů čet ty nejpůsobivější okamžiky 2. světové války ve strategické hře, kde se každá bitva hraje a vyhrává jinak, protože záleží na vašich taktických...zobrazit více

Pročijte očima spojeneckých, německých a ruských velitelů čet ty nejpůsobivější okamžiky 2. světové války ve strategické hře, kde se každá bitva hraje a vyhrává jinak, protože záleží na vašich taktických rozhodnutích.

Hlavní vlastnosti:

Nechte se pohltit žárem 2. světové války: Velte americkým, anglickým, sovětským a německým vojákům ve světově proslulých bitvách jako Den D, v zimních misích a při útoku na Berlín.

Komplexní týmová AI nabízí nové taktické možnosti: Vojáci ovládaní počítačem nevykonávají jen příkazy zadané hráčem, ale přemýšlejí, jak je udělat tou nejefektivnější a nejbezpečnější cestou.

Realistická fyzika: Čímkoliv můžete hýbat nebo to zničit a obrátit tak situaci ve svůj prospěch.

Improvizované taktiky, pokročilé reakce AI a fyzika počítaná v reálném čase zaručuje hráčům, že průběh misí nebude pokaždé stejný.

Až 16 hráčů přes LAN.

Na Faces of War mělo vliv uzavření služby. Teď můžete tedy hrát multiplayer přes LAN, DirectIP a GameRanger.

© 2006 1C Company. Vyrobilo Best Way. Všechna práva vyhrazena.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 2000/XP/7/8
Procesor: 2 GHz Pentium® IV or AMD Athlon (3 GHz Pentium IV or AMD recommended)
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX/6/7 series (GeForce 4 MX NOT supported). Laptop version of these chipsets may work but are not supported.
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compliant sound card
Dodatečné poznámky: online play no longer supported, only through LAN

Aktuální cena

Předchůdce série Men of War, ale o hodně obtížnější. Mise jsou hodně rozmanité: od obrovských bojišť ve městech až po stealth mise. U této hry musíte hodně taktizovat, takže musíte si vážit svých vojáků, sbírat munici od mrtvol a jiné zásoby. Grafika také nevypadá špatně a ty modely tanků a dalších vozidel jsou k sežrání. Kdo hrál Men of War a líbil se mu tak tato hra taky stojí za zkoušku.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.