Fairy Bloom Freesia

Fairy Bloom Freesia

Vydavatelé: Capcom, Nyu Media, Edelweiss
Vývojáři: Edelweiss
Žánry: Indie, Hack and slash
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2012 - PC

Popis hry

Les Lita býval klidným a bezpečným místem, ale jen do doby než lidé a golemové zjistili, že se v něm skrývá kámen, propůjčující svému nositeli velkou moc. Jenže kámen je zároveň duší lesa a jeho ukořistění by znamenalo konec Lity. Les má naštěstí svého ochránce, kterým je malá víla Freesia ovládající...zobrazit více

Les Lita býval klidným a bezpečným místem, ale jen do doby než lidé a golemové zjistili, že se v něm skrývá kámen, propůjčující svému nositeli velkou moc. Jenže kámen je zároveň duší lesa a jeho ukořistění by znamenalo konec Lity. Les má naštěstí svého ochránce, kterým je malá víla Freesia ovládající bojová umění. Jejím úkolem je tedy invazi ne-lesních bytostí zastavit a navrátit lesu klid.Fairy Bloom Freesia je nezávislou japonskou beat 'em up akcí s výraznou manga stylizací. Hra je viděna zboku, má velmi rychlé tempo a poměrně důmyslný systém speciálních útoků. Obsahuje také lehký RPG systém, díky němuž je například možné v průběhu hry odemykat nové chvaty fairy-fu. Hra je následníkem dnes již freeware hry Fairy Bloom. Distribuována je digitálně a obsahuje systém achievmentů.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP
Processor:Pentium4 3.0GHz or better
Memory:512 MB RAM
Graphics:VGA compatible with DirectX9 or later and Shader Model 2.0 or later
DirectX®:9.0
Hard Drive:250 MB HD space
Sound:DirectX9(XAudio2) compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.