Fall of Light

Fall of Light

Vydavatelé: 1C Company
Vývojáři: RuneHeads
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

28. září 2017 - Mac
28. září 2017 - PC

Popis hry

Na samotném počátku byla pouze nesnesitelná, křičící prázdnota, ve které se svíjely bolestí degenerované duše, uvězněné v nicotě. Potom byla temnota proražena Světlem, a s ním přišlo teplo a pořádek....zobrazit více

Na samotném počátku byla pouze nesnesitelná, křičící prázdnota, ve které se svíjely bolestí degenerované duše, uvězněné v nicotě. Potom byla temnota proražena Světlem, a s ním přišlo teplo a pořádek. Nadešla éra lidí, která měla trvat mnoho epoch. Ale 14. epocha je epochou Temnoty…”

V roli Nyxe, starého, vysloužilého bojovníka, se vyhýbej stínům a najdi cestu k východu skrze křivolaké chodby ponurých sklepení, prodírej se po zrádných stezkách ponurého světa a bojuj se sluhy temnoty v zapomenutých chrámech. Na cestě ke tvému cíli se nachází mnoho hádanek a vražedných pastí – musíš odvést svoji dceru Aether na poslední místo na Zimi, ve stále ještě vládne světlo.
Hra Fall of Light, inspirovaná takovými tituly jako Dark Souls a ICO, odměňuje ty, kteří objevují svět na vlastní triko a činí z toho samostatné závěry. Potkej podivné postavy, prohledej každý kout a štěrbinu, abys našel ukryté tajemství, a také se dozvěď více o historii a mytologii pochmurného světa kolem sebe. Vyber si svoji oblíbenou kombinaci zbraně krátkého dosahu, kuší a štítů, zvol si svou pozici k boji a připrav se na střet s hordami prohnaných protivníků. A také především ochraňuj svoji dceru před protivenstvím, poněvadž ona je světlo prorážející temnotu a klíčem k nalezení zakázaných chodeb.
 Charakteristika hry:

6 různých bojových postav, včetně obouručních zbraní a držení dvou zbraní
7 tříd zbraní, jak na krátkou vzdálenost, tak i na velkou vzdálenost
Provázej a ochraňuj svoji společnici – Aether, indigové dítě
Bojuj se  Stíny, vojáky temna a podzemními bossy
Odhaluj nadsvět, prohledávej podzemí a chrámy, abys získal a využil speciální moc
Objev mnoho tajemství a vyřeš rozmanité místní hádanky


zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
Procesor: Intel Core i3 or equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX560 Ti 1GB VRAM or better
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX® 9.0c compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.