Fallout 2

Fallout 2

Vývojáři: Black Isle Studios
Žánry: Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

30. září 1998 - Mac
30. září 1998 - PC

Popis hry

Fallout 2 je pokračování jednoho z nejlepších RPG všech dob. Není to však pokračování v pravém smyslu, od něhož se obvykle očekává kopírování původního konceptu s přidáním několika nových prvků. Fallout 2 sice obsahuje všechny populární prvky z prvního dílu, ale navrch přidává přinejmenším stejné množství...zobrazit více

Fallout 2 je pokračování jednoho z nejlepších RPG všech dob. Není to však pokračování v pravém smyslu, od něhož se obvykle očekává kopírování původního konceptu s přidáním několika nových prvků. Fallout 2 sice obsahuje všechny populární prvky z prvního dílu, ale navrch přidává přinejmenším stejné množství prvků zcela nových. Na první pohled je patrné vylepšení izometrického enginu a tím i grafického zpracování hry. Nejde o úplně překopání enginu, ale o jeho upgrade o spoustu menších, či větších detailů. A ty ve výsledku vytváří skvělý dojem. Fallout 2 dále nabízí ještě větší volnost konání v rozlehlejším herním světě se spoustou zajímavých a tajných lokací. Hráč opět může dělat co chce, jít kam chce, bojovat s kým chce a piplat si postavu jakou chce. Druhý díl už není tak vážný jako jednička, spíše naopak. Celá hra je doslova protkána humornými odkazy na filmy, knihy, slavné osobnosti atd., což jí dodává velmi zvláštní, ale unikátní atmosféru. Fallout 2 je zkrátka více než pouze důstojným nástupcem legendárního prvního dílu, který si zaslouží přinejmenším stejné hodnocení.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

NEJLEPŠÍ DÍL!!!!!! Absolutní gro tohohle žánru s vylepšenou hratelností oproti jedničce ukázalo další směr vývoje téhle nehynoucí úžasné postapo série! Fallout 4 the WIN!!!!
06.01.2018
Pokračovaní legendy falloutu kde si mužete dělat co chcete a nikdo vám to nezakazuje.
01.11.2017
Kde je ten čas kdy jsem chodil pustinou a rubal všechno co se mi postavilo do cesty :) BEST
23.04.2017
To máte tak, když máte během vývoje tisíce nápadů a nikdo vám je tam nedovolí dát. Pak se ale ukáže, že je ten první díl pecka a lidi chtěj víc. Tak dostanete volné ruce a termín vydání hry. Takže vy tam toho naplácáte totální maximum a pak počkáte 15 let, až ze zdrojových kódů a zbytkových dat komunita hru dodělá. Legenda, která i v dnešní době umí v lidech rozpoutat nebývalé nadšení a zápal.
21.04.2017
Když se na mapě světa podíváte vlevo dolů na logo Vaultu Tecu (Země), můžete tam vidět kódy L5-AA23 a TK-421.První je číslo cely, kde byla držena princezna Leia ve Hvězdných válkách na Hvězdě smrti.A to druhé byl kód Luka, když byl v převleku Stormtrooper
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.