Fallout 4

Fallout 4

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: Bethesda Game Studios
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

10. listopadu 2015 - PlayStation 4
10. listopadu 2015 - PC
10. listopadu 2015 - Xbox One

Popis hry

Bethesda Game Studios, cenami ověnčení autoři hry Fallout 3 a The Elder Scrolls V: Skyrim, vás vítají ve světě Fallout 4 – jejich nejambicióznější hry vůbec a příští generace hraní v otevřeném světě.

KLÍČOVÉ...zobrazit více

Bethesda Game Studios, cenami ověnčení autoři hry Fallout 3 a The Elder Scrolls V: Skyrim, vás vítají ve světě Fallout 4 – jejich nejambicióznější hry vůbec a příští generace hraní v otevřeném světě.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

Volnost a svoboda!
V otevřeném světě se stovkami lokací, postav a questů si můžete dělat, co chcete. Připojte se l některé z frakcí válčících o moc nebo pracujte sami. Rozhodnutí je na vás.

Jste S.P.E.C.I.A.L.ní!
buďte tím, kým být chcete díky systému S.P.E.C.I.A.L. Od vojáka vyzbrojeného brněním Power Armor až po charismatického povídálka. Můžete si vybrat ze stovek „perků“ a vytvořit si svůj vlastní herní styl.

Pixely super-deluxe!
Zcela nový engine pro zpracování grafiky a světel vytvořil pro Fallout svět, jaký jste ještě neviděli. Ať už jsou to výbuchem poničené lesy Commonwelthu nebo zbořeniny, které zbyly po Bostonu – všechna místa jsou plná dynamických detailů.

Násilí a V.A.T.S.!
Intenzivní souboje z pohledu první nebo třetí osoby mohou být zpomaleny aktivací systému V.A.T.S. (Vault-Tec Assisted Targeting System – systém asistovaného zaměřování společnosti Vault-Tec), který vám dovoluje zaměřit útoky a užít si destrukci ve filmovém stylu.

Sbírejte a stavte!
Díky nejpropracovanějšímu systému draftování, který byl kdy představen, můžete sbírat, upgradovat a stavět tisíce předmětů. Zbraně, výstroj, chemikálie a jídlo jsou jen začátek. Stavět můžete dokonce celé osady.

© 2015 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. Bethesda, Bethesda Softworks, Bethesda Game Studios, ZeniMax a přidružená loga jsou registrované ochranné znáky a ochranné známky ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.
Fallout, Vault Boy a přidružená loga jsou registrované ochranné známky a ochranné známky Bethesda Softworks LLC V USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky nebo obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent
Pevný disk: 30 GB volného místa

Aktuální cena

Za mě, byť jsem fanda starej dobrej Falloutů, tohle pokračování mě vzalo úplně stejně! Takže jsem naprosto spokojenej pařan! ;) :D
06.01.2018
Fallout 4 je akčná RPG hra, ktorá sa odohráva v post-apokalyptickom svete. Hru vyvinula spoločnosť Bethesda Game Studios a vydala Bethesda Softworks z USA. Hra bola vydaná 10. novebmra v roku 2015 pre systémy Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Ide o piate veľké vydanie zo série Fallout.
10.05.2017
Dobře zpracovaná hra, se super atmosférou apokalyptického období, úžasné songy v diamond rádiu! Akorát oficiální grafika kolísá, ale nový grafický mód vše opravuje
23.04.2017
Veľmi dobre spracovaná hra kvalitné dlc ktoré dodávajú veľké rozšírenia do hry. Jediné na čom si mohla Bethesda viac záležať je grafika inak toppka hra.Tiež ma veľmi potešilo pridanie cheatov z komunity na XONE. Táto hra si zaslúži 4,5*
17.04.2017
Fallout 4 má seznam určitých jmen, které dokáže váš roboticky sluha vyslovit. Kromě regulérních jmen jsou tam takové perličky jako "Orgasmo" nebo "Fuckface". Seznam známých použitelných jmen viz zdroj
Prvá hra zo séria Fallout, kde môže vaša postava rozprávať.
Uživatelské skóre 88%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
85 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.