Far Cry 2

Far Cry 2

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

21. října 2008 - Xbox 360
21. října 2008 - PC
21. října 2008 - PlayStation 3

Popis hry

Pokračování velmi úspěšné střílečky z roku 2004. Ve hře narazíte na nové postavy, těch bude dohromady jedenáct a v některých částech hry budou bojovat po Jackově boku. Do této partičky, nazvané jednoduše Buddies, bude patřit blonďák Frank, statný Hakim, Marty i se svojí dvouhlavňovou brokovnicí nebo...zobrazit více

Pokračování velmi úspěšné střílečky z roku 2004. Ve hře narazíte na nové postavy, těch bude dohromady jedenáct a v některých částech hry budou bojovat po Jackově boku. Do této partičky, nazvané jednoduše Buddies, bude patřit blonďák Frank, statný Hakim, Marty i se svojí dvouhlavňovou brokovnicí nebo vojanda Nasreen s UZI. Tentokrát se podíváte do Afriky, kde zápasí APR (Alliance for Popular Resistance) s UFLL (United Front for Liberation and Labor). Mezi herními lokacemi nebude chybět vyprahlá savana s kaňony nebo rozpadající se dům v útrobách neprostupné džungle. V poušti naleznete vrak vrtulníku s ocasem zapíchnutým v zemi, podíváte se ale i do zaprášené kantiny v dřevěné vesnici Dogonů u vody v Mali nebo na převozní loď na řece pod ocelovým mostem. Vaši postavu budete moci specializovat v jedné ze čtyř tříd: Grunt, Engineer, Medic a Sniper. Kromě kompasu se ve vašem vybavení objeví plamenomet, molotovovy koktejly, mačeta a AK47. Rovněž budete létat s větroněm. Hra je v češtině, vyžaduje pro instalaci připojení k internetu.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Pro mě bude navždy FarCry 2 ten nejlepší díl série, i když ostatní jsou také dobré, ale v době vydání to byla naprostí bomba.
10.02.2020
Ač hra přínosná svoji technologií (pálení trav, zasekávání zbraní atd.), nemůžu si pomoct, ale byla to příšernost díky jedné úplné blbině. A to bylo věčné obnovování hlídek na stanovištích. To brzdilo celou hratelnost, až to nakonec omrzelo.
24.04.2017
Někdo říká, že dvojka je horší než jednička, ale podle mě je to tak nastejno. Far Cry 2 má hodně co nabídnout. První co bych zmínil je na rozdíl od jedničky možnost volně se pohybovat po mapě bez omezení a hledat různé kufříky s diamanty a následně si za ně koupit zbraně. Zbraně jsou další super věc, arsenál je opravdu rozlehlý. (Pistole, Samopaly, Pušky, Sniperky, RPG, Granátomety prostě všechno co vás napadne). Také velká výhoda byli auta, těch ve hře zase tak moc nebylo, ale na Far Cry sérii to bylo dost. Touto hrou sem strávil docela dost času a rozhodně sem si jí užil. Také nakonec bych zmínil, že ve hře byl i editor kde jste si mohli spawnovat NPCčka, objekty a různé další drobnosti. Za mě velký palec hore.
20.04.2017
Ve hře lze najít zlatou verzi samopalu AK-47 první čtyři díly se nacházejí v první oblasti Leboa-Sako a další čtyři části v oblasti Bowa-Seko. Tato zbraň se dá pouze najít
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.