Far Cry 4

Datum vydání zobrazit vše

18. listopadu 2014 - PlayStation 4
18. listopadu 2014 - PC
18. listopadu 2014 - Xbox 360
18. listopadu 2014 - Xbox One
18. listopadu 2014 - PlayStation 3

Popis hry

Far Cry 4 navazuje na legendární úspěch svého předchůdce a přináší nejrozsáhlejší a nejohromnější zážitek z celé dosavadní série Far Cry. Těšit se můžete na zcela nový obrovský otevřený svět s integrovaným kooperativním režimem, do kterého se můžete kdykoli zapojit a kdykoli se od něj zase odpojit.

Velmi...zobrazit více

Far Cry 4 navazuje na legendární úspěch svého předchůdce a přináší nejrozsáhlejší a nejohromnější zážitek z celé dosavadní série Far Cry. Těšit se můžete na zcela nový obrovský otevřený svět s integrovaným kooperativním režimem, do kterého se můžete kdykoli zapojit a kdykoli se od něj zase odpojit.

Velmi očekávané pokračování akčního herního dobrodružství Far Cry přichází a přináší hráčům nové prostředí a dechbroucí grafiku. Ve Far Cry 4 najdeme nový otevřený svět Himálajských vrcholů, nové zbraně, vozidla a také divoká zvířata. Hlavním hrdinou je snědý drsňácký mladík Ajay Ghale, který bude nucen čelit nesčetnému množství překážek a nebezpečným protivníkům. Využívat budete lezení po skalách pomocí vystřelovacího háku, nebo si můžete užít volný pád do propasti pomocí speciálního obleku. K dispozici bude také velký arsenál zbraní pro odstřelování nebo boj na blízko.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64-bit only)
Procesor: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 30 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX-compatible (5.1 surround sound recommended)
Dodatečné poznámky: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended)

Aktuální cena

Far cry 3 mě velmi potěšilo ale 4 za mě je o hodně lepší, dech beroucí Himaláje vás někdy přinutí se jen tak kochat úchvatnou krajinou Kyratu. Příběh je velmi dobrý + doplněný o dost vedlejších misí, kterých není zrovna málo, takže se rozhodně nudit nebudete a navíc vám budou sem tam dělat společnost hoši od hlavního záporáka. Za mě je na Far cry 4 nejlepší to že se autoři vlastně od 3 moc neoddálili jen ji příjemně vylepšili a přidali tam spoustu zajímavých věcí, jako třeba menší helikoptéru a nebo třeba jízdu na slonovi, velký sortiment zbraní od pistole až například po plamenomet. Rozhodně všem doporučuji
24.05.2017
Pokračování série... Čtyřka za mě super ! Tvůrci udělali nejchytřejší tah a to ten, že hru vlastně vůbec od předchozího dílu neměnili, jen přidali super věci navíc. Prostředí Kyratu je uchvacující. Pagan - Hodně slušnej záporák, kterej se nakonec nejeví jako tak hroznej.
03.05.2017
S mojí první konzolí jsem koupil i Fc4. Neměl jsem žádné zkušenosti s hraním na konzoli a takto otevřený svět jsem zažil poprvé. Nedokážete si představit ten úžas v kterém sem byl. Možná proto se z Fc stala moje srdcovka. Grafika skvělá. Hraní někdy i náročné ale strašně zábavné.
23.04.2017
Hra se zajímavým příběhem ale s velkou grafickou náročností, pokud nevlastníte lepší pc zapomeňte na vysoké detaily.
23.04.2017
Hra se odehravává místo ostrovu do Himalajích má zajimavý příběh, který nás vyprávý o historii hlavnýho hrdiny, ale hrdina nemá ani světomí co právě dělá a to právě předchozím díle nebylo a nebyly tam ani nedokončené konce zde jsou právě hodně konců, které nejsou moc hezké jedinej hezkej konec je za 15 minut hraní hry. Ale jsou tu krasné himalaje,flóra,fauna i shangri-la ve které ocitate jen když seberete mapu, velké plus u mě je jezdění na slonovi.
22.04.2017
Další pokračování far cry. Tento díl se odehrává v Himálajích. Hra má velmi dlouhý příběh + dobývání pevností a šplhání na věže. Nejvíce se mi líbila Shangri-La​. Mohu jedině doporučit.
20.04.2017
Far Cry 4 je akční FPS hra s otevřeným světem od Ubisoftu. Far Cry 4 bylo v České republice vydáno na Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One 18. listopadu 2014.
17.04.2017
super hra ze serie far cry muj první díl co jsem hrál a po dohrání jsem se pustil do cele serie
16.04.2017
Tahle hra má neskutečně hezkou grafiku ( na počítači) a taky moc hezký příběh za mně 5 hvězd! :)
15.04.2017
Tvůrci hry nechali ve hře něco jako "easter egg" což je dohrát hru za pouhých 15 min. A to když po příletu helikoptérou zůstanete na místě cca 15 min tak tam přijde diktátor Pagan min a vy ho zabijete
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.