Far Cry 5

Far Cry 5

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - Xbox One
27. února 2018 - PC

Popis hry

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a...zobrazit více

Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku.

FANATICKÝ KULT
Vítejte v Hope County v Montaně. Tato idylická oblast je domovem milovníků svobody... a také fanatického kultu soudného dne, známého jako The Project at Eden's Gate. Skupinku vede charismatický prorok Joseph Seed a jeho oddaní bratři a sestry - The Heralds.

VRAŤTE REGION LIDEM
Eden's Gate pomalu proniká do všech oblastí každodenního života, v této kdysi klidné oblasti. Váš příchod však podnítí kult k násilnému převzetí kontroly nad regionem. Dostanete tak za úkol vzbouřit odboj mezi místními a osvobodit zdejší utlačovanou komunitu od všeho schopných fanatiků.

JSTE STŘEDEM DĚNÍ
Oblastí Hope County budete svobodně křižovat po řekách, zemi i nebi, v doposud nejširší paletě vozidel a zbraní v sérii. Všechna místa a postavy, které objevíte budou postupně vytvářet váš příběh různými směry, jenž byste rozhodně nečekali. Poprvé v sérii si vytvoříte vlastní postavu a vaše činy ovlivní okolní svět.

S KÝM SE SPOJÍTE?
Během hraní se seznámíte s řadou významných postav, včetně Mary May, která vlastní místní salón, Nicka Reye, nadšence do letadel, nebo kazatele Pastora Jeroma. Stejně tak můžete najímat žoldáky, přičemž v jeden čas můžete využívat schopnosti až tří z nich, abyste obstáli v boji proti kultu Eden's Gate.

KAMPAŇ VE DVOU
K dispozici bude i kooperace pro dva hráče, díky níž můžete ve dvou projít celou kampaň. Tentokrát přitom hrajete za svou vlastní postavu. Součástí hry je také in-game editor, v němž můžete vytvářet šílené a unikátní Far Cry zážitky, a to s přáteli nebo proti nim.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Můj na tuto hru je jasný. Výborný příběh se zbytečným koncem. Kdyby byl v pohodě konec, nemusel by se dělat FAR Cry New Dawn... Snažím se na toto slabé pokračování zapomenout... Grafika mnohem lepší, než u Far cry 4. Dokonalé postavy a zápletky. Skvělý nápad se scénářem ohledně sekty. Skutečně geniální!
26.12.2019
Opravdu, už tak dlouho jsem nebyla ničím tak pohlcená jako touhle hrou. Už od úvodního přivítání hlavním ''záporákem'' jsem byla úplně unešená a nepustilo mě to do závěrečných titulků. Nádherný otevřený svět, v kterém je stále co dělat, desítky zábavných vedlejších misí a postav, skvělý systém zapojení hráče do hlavních misí, naprosto fantastický příběh a překrásný soundtrack. Nemůžu to vynachválit víc. :D
20.10.2018
Slvělá akční střílečka, super příběh, výborné postavy... Gameplay jsem si opravdu užil a je to pro mě nejlepší díl série
15.04.2018
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.