Fear Equation

Fear Equation

Vydavatelé: Screwfly Studios
Vývojáři: Screwfly Studios
Žánry: Indie, Simulátory, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

15. ledna 2016 - Mac
15. ledna 2016 - PC

Popis hry

Tahová strategie, ve kterém máte za úkol postarat se o bezpečí svých pasažérů a zajistit zdroje pro správný chod vlaku, který míří pryč z prázdnoty do bezpečí. Během dne a zastávkách vysíláte lidi sbírat palivo, jídlo, a případně další přeživší. Je však důležité, aby nebyli venku moc dlouho, jinak se...zobrazit více

Tahová strategie, ve kterém máte za úkol postarat se o bezpečí svých pasažérů a zajistit zdroje pro správný chod vlaku, který míří pryč z prázdnoty do bezpečí. Během dne a zastávkách vysíláte lidi sbírat palivo, jídlo, a případně další přeživší. Je však důležité, aby nebyli venku moc dlouho, jinak se už nikdy nevrátí. V noci se pak musíte bránit útokům zákeřné mlhy. Každá osoba má samozřejmě strach z něčeho jiného a je proto nutné se obeznámit se sny cestujících a na základě toho pak připravit obranu.Vše totiž řídíte z prostoru své lokomotivy. Hra také umožňuje tvorbu vlastních postav a strojvedoucího, kterým můžete dát jak pozitivní, tak negativní vlastnosti.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 or 10
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5000
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 / RADEON R7 250X with 1GB
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 950 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.