Fez

Fez

Vývojáři: Polytron Corporation
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

13. dubna 2012 - Xbox 360
1. května 2013 - PC
25. března 2014 - PlayStation 3
25. března 2014 - PlayStation 4
25. března 2014 - PlayStation Vita

Popis hry

Průzkumné části hry obsahují řadu tajných kódů,glyfů, mapy pokladů, truhly a tajné místnosti. Hráči jsou ponecháni bez vedení, aby zjistili, zda jsou hrací prvky dešifrovatelné subpuzzles, nebo prostě falešné signály. Jednou z opakujících se témat hry je starověká civilizace, která se pokoušela pochopit...zobrazit více

Průzkumné části hry obsahují řadu tajných kódů,glyfů, mapy pokladů, truhly a tajné místnosti. Hráči jsou ponecháni bez vedení, aby zjistili, zda jsou hrací prvky dešifrovatelné subpuzzles, nebo prostě falešné signály. Jednou z opakujících se témat hry je starověká civilizace, která se pokoušela pochopit jejich dimenzionalitu.

zdroj: Admin CSHDD 1

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP SP3 (for Version 1.11, accessible through the 'Betas' tab)
Processor:Intel Core 2 Duo 2.8Ghz or equivalent
Memory:2 GB RAM
Graphics:2nd Generation Intel Core HD Graphics (2000/3000), or dedicated GPU with OpenGL 3.0 Support
Hard Drive:500 MB HD space
Sound:OpenAL-compatible
Additional:See https://getsatisfaction.com/polytron/topics/support_for_intel_integrated_graphics_hardware for details on Intel HD Graphics support, not all models are supported. Latest graphics drivers are required to maximize OpenGL feature compatibility.

Aktuální cena

Hra se skvělým nápadem, na 2D hru krásná a barevná grafika. Hra nabízí logické hlavu matoucí úkoly, které mi dávaly vážně zabrat! Je to první hra ke které jsem si vzal papír a tužku a psal a psal, po 13 hodinách jsem zvládl splnit poslední achievmenty.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.