FIFA 17

FIFA 17

Vydavatelé: EA Sports
Vývojáři: EA Canada
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

27. září 2016 - Xbox 360
27. září 2016 - PC
27. září 2016 - PlayStation 4
29. září 2016 - PlayStation 3
29. září 2016 - Xbox One

Popis hry

FIFA 17 poprvé využívá nekompromisního výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci do samotné hratelnosti a prožitku ze hry. Těšit se můžete na inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky. To vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik...zobrazit více

FIFA 17 poprvé využívá nekompromisního výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci do samotné hratelnosti a prožitku ze hry. Těšit se můžete na inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky. To vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti. Vůbec poprvé v historii hra nabídne také příběhovou kampaň pro jednoho hráče.

CESTA FOTBALISTY
Poprvé v sérii FIFA budete moct prožít svůj příběh na hřišti i mimo něj jako Alex Hunter, vycházející hvězda Premier League. Podepište smlouvu s některým z klubů Premier League vedeného reálným trenérem, jenž má v týmu špičkové hráče z celého světa. Vstupte do nového světa a vydejte se na Cestu, na níž vás čeká plno vypjatých vzestupů i pádů.

ZÁPLETKA
Je těsně před startem sezóny 2016/2017 a vy se ocitáte v roli Alexe Huntera, mladého nadějného Angličana na prahu kariéry v Premier League. Vaším úkolem je zdolat překážky, popasovat se s tíhou slavného fotbalového jména a vybudovat vlastní odkaz. Před Alexem stojí na hřišti, ale i mimo něj, řada velkých nástrah a obtížných rozhodnutí – vy teď máte šanci vydat se spolu s ním na Cestu a zažít fotbal ze strany, kterou důvěrně znají jen hráči nejvyšší soutěže.

NOVÝ ENGINE
Jeden z předních enginů v herním průmyslu, Frostbite, přinese ve verzích pro Xbox One, PlayStation 4 a PC autentickou a realisticky zpracovanou akci, kterou hráči zakusí v nových fotbalových světech po boku barvitých postav s emocemi.

NOVÉ PRVKY ZE SVĚTA FOTBALU
Frostbite přináší do fotbalových světů ještě více detailů. Těšte se na zcela nová prostředí jako vstupní tunely, šatny, trenérovu kancelář nebo týmové letadlo. Čeká na vás skutečně působivý herní zážitek, který vás vtáhne do fotbalu a umožní vám prožít emoce tohoto sportu na hřišti i mimo něj.

Co je FIFA Ultimate Team (FUT)?
Ultimate Team je obrovská on-line komunita hráčů, kteří si budují a řídí vlastní fotbalové týmy nejlepších hráčů světa a soutěží s nimi ve FIFA 17. Přidejte se k více než 15 miliónům fandů a přijměte výzvu v podobě vybudování vlastních mužstev složených ze superhvězd světové kopané. Ty můžete prostě jen získávat, ale také kupovat, prodávat či směňovat s dalšími hráči režimu Ultimate Team. 

Co je hráč na hostování pro FIFA Ultimate Team?
Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste měli ve svém týmu špičkového fotbalistu? V režimu FIFA Ultimate Team si budete moct vyzkoušet na omezený počet zápasů některé z nejžádanějších hráčů ve hře.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Čo napísať. Proste FIFA. Oproti 16-stke použili nový Frostbite engine, ktorý vylepšil grafiku. Pekne oživenie v podobe módu Cesta kde za mladého Alexa Huntera rozbehnete futbalovú kariéru.
26.10.2017
Už z FIFA 2016 jsem byl nadšen zlepšením realistiky ale 2017 mě módem cesta dostal,řekl bych že v FIFA 2022 se bude chodit po otevřeném světě,kupovat auta,no víte co myslim...????
18.10.2017
Škoda že už končí,tento rok mě nadchnul hlavně díky víkendové lize !!! Bylo to sice o nervy každej víkend ale snadná cesta k zisku spousty coinu a skvělých balíčků zdarma. Letos odehráto 2350zápasů +,-... díky všem sbc hlavně o Tots hráče si člověk poprvé mohl vyzkoušet ve svém klubu ty nejlepší hráče... 5hvězd naprosto zasloženě.
05.09.2017
Od doby FIFA 13 je 17 nejvíce povedená! Nový engine hře prospěl a grafika je vynikající. Hra má stále své mouchy, což musím jako oddaný hráč tohoto simulátoru zmínit, ale pevně věřím, že co není zde, bude vylepšeno v 18 a snad těch 5 hvězdiček si zaslouží.
05.09.2017
EA se jednoznacne predvedli! Novy engine, kvalita nextgenu... Doporucuji!
25.04.2017
Ted se EA předvedla s novou grafikou na Nextgen konzole a PC + novým herním módem The Journey (Cesta). První pocity s hraní jsem měl úžasné, skvělá grafika, Alternativní příběh, ale po nějaké době hraní jsem narazil na stejné chyby co v minulých ročnících. Jednoznačně nejlepší FIFA co byla vydaná, proto má 5*
23.04.2017
Každý rok to samé, klasika od EA, drahý, bez novýho contentu (každý rok se jen o něco málo zlepší grafika) a jinak o ničem
22.04.2017
BEST fotbal hra.
16.04.2017
Nejlepší fotbalová hra
15.04.2017
Je to pecka, zase novej herní engine. Příběh je taky na pohodu, ale hlavně je to zase o kousíček reálnější! Pecka!
12.04.2017
Jednoznačně zatím nejlepší FIFA. I příběh mě bavil, ale jedna sezóna je málo.
05.03.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.