FIFA 19

FIFA 19

Vydavatelé: EA Sports
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

28. září 2018 - Nintendo Switch
28. září 2018 - Xbox One
28. září 2018 - PC
28. září 2018 - PlayStation 4

Popis hry

Zahrajte si ve FIFA 19 fotbal na té nejvyšší klubové úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup přinesou hráčům rozsáhlé turnajové možnosti, oficiální audiovizuální prezentaci a zcela nový komentátorský tým ve složení Derek Rae a Lee Dixon.

EVROPSKÉ POHÁRY A NOVÝ KOMENTÁŘ
UEFA Champions...zobrazit více

Zahrajte si ve FIFA 19 fotbal na té nejvyšší klubové úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup přinesou hráčům rozsáhlé turnajové možnosti, oficiální audiovizuální prezentaci a zcela nový komentátorský tým ve složení Derek Rae a Lee Dixon.

EVROPSKÉ POHÁRY A NOVÝ KOMENTÁŘ
UEFA Champions League, Europa League a Super Cup se ve FIFA 19 představí v mnoha podobách. Od honby za titulem v režimu Cesta: Šampioni, přes aktualizace živého obsahu ve FIFA 19 Ultimate Teamu či začlenění do režimů Výkop a Kariéra až po úplně nový, samostatný režim Champions League – všude tam se můžete ve FIFA 19 setkat s největší fotbalovou klubovou soutěží na světě. Zcela nová komentátorská dvojice Derek Rae a Lee Dixon se postará o charakteristický styl přenosů z UEFA Champions League, Europa League a Super Cupu.

OPĚT LEPŠÍ HRATELNOST
Díky novým prvkům hratelnosti v EA SPORTS FIFA 19 budete mít pod kontrolou každý moment na hřišti, ať už se to týká zápasové taktiky, nebo techniky s míčem. Úplně nový systém aktivního zpracování míče umožňuje jeho lepší kontrolu, dynamická taktika slouží k detailnějšímu a přitom jednoduššímu nastavení týmu, souboje 50 na 50 zajišťují větší nasazení a důraz na dovednost při soubojích o míč, načasovaná zakončení zvyšují kontrolu uživatele při střelách a stále se vyvíjející technologie Real Player Motion dál posouvá úroveň zpracování jednotlivých hráčů pomocí realistických a autentických animací.

CESTA ZA SNEM
Třetí pokračování výpravného příběhu Cesta se ve hře FIFA 19 pro PlayStation 4, Xbox One a PC dočká dramatického vyvrcholení. V díle s názvem Cesta: Šampioni se znovu ujmete role slavného mladého fotbalisty Alexe Huntera a vydáte se s ním za splněním jeho snu v Champions League.

ŽIVÝ OBSAH
Staňte se součástí nejoblíbenějšího režimu série FIFA a vybudujte si vysněný tým z tisíců dostupných hráčů. Nejprestižnější klubová pohárová soutěž přinese do FIFA 19 Ultimate Teamu „živý“ obsah z UEFA Champions League i Europa League. 

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Absolutní špička! ono se to nezdá a leckdo se mě ptá, jestli je ten posun rok od roku opravdu znatelný, zda už to není tak daleko, že změny skoro nerozeznáte. Blbost. FIFA19 je za mě zase o parník jinde než předchozí díl. Cestu mám rád, ale ještě jsem na ni ani neměl prostor, chytnul mě zase FUT. Padají nádherné góly, pohyby hráčů jsou zase reálnější, je těžší si kvalitně přihrávat, takže se prostě lépe odděluje zrno od plev. Střelba je jiná, ale zvyknout se dá. Celkově se jedná o super věc a doporučuji ve FUT zkusit i něco jiného než anglickou ligu kterou hraje většina lidí protože je nejvíc známá (i já to tak mám), ale jednoduše zase člověk objevuje něco nového. Už se těším i na Cestu, která snad bude neméně zajímavá než předchozí roky. Jo a úžasné jsou statistiky vzájemných zápasů s kámošema, hrajeme takhle v práci a rivalita je statistikama ještě našlápnutější :D do toho Slavia, Plzeň, Sparta...
01.11.2018
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.