FIFA Football 2002

FIFA Football 2002

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: EA Canada
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

1. listopadu 2001 - PC
1. listopadu 2001 - PlayStation
1. listopadu 2001 - PlayStation 2
1. listopadu 2001 - Nintendo GameCube

Popis hry

SEGA Worldwide Soccer teď hrají národní ligy a týmy. Jsou tu nové funkce pro rychlejší hru, nové animace a nové stadiony. Komentář přichází od Gary Blooma a Jacka Charltona. Ať už se rozhodnete hrát mezinárodní pohár nebo klubovou ligu, můžete si být jisti, že SEGA WWS je vítěz! Hra v anglickém jazyce....zobrazit více

SEGA Worldwide Soccer teď hrají národní ligy a týmy. Jsou tu nové funkce pro rychlejší hru, nové animace a nové stadiony. Komentář přichází od Gary Blooma a Jacka Charltona. Ať už se rozhodnete hrát mezinárodní pohár nebo klubovou ligu, můžete si být jisti, že SEGA WWS je vítěz! Hra v anglickém jazyce.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Úplně první fotbalová hra, kterou jsem na PC hrál. Tenkrát to bylo opravdová pecka, střílení v reálu neskutečných gólů tady bylo samozřejmostí. Střela přes hlavu ze 40 metrů, pokusy ze skoro nulového úhlu pod břevno i střelba z půlky, všechno tohle občas vycházelo, přesto už po nějaké době hraní začala být obtížnost hry nedostačující. Stále to však byl ve své době pro PC těžko dostižný fotbal. Dávám ***.
02.11.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.