FIFA Street 2

FIFA Street 2

Vydavatelé: EA Sports BIG
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

28. února 2006 - Nintendo GameCube
28. února 2006 - Mobile
28. února 2006 - PlayStation 2
28. února 2006 - Nintendo DS
28. února 2006 - PlayStation Portable
28. února 2006 - Xbox

Popis hry

Poražte své soupeře skvělým fotbalovým uměním ve hře FIFA Street 2 od EA SPORTS BIG. Vaše zásoba triků obsahuje více zajímavých pohybů, které Vám pomůžou ovládnout herní pole. Také vítězit v soubojích Skills Battles, a mistrně zvládnout momenty Multiplier Trick. Zbraň Trick Stick. Pomocí velkého výběru...zobrazit více

Poražte své soupeře skvělým fotbalovým uměním ve hře FIFA Street 2 od EA SPORTS BIG. Vaše zásoba triků obsahuje více zajímavých pohybů, které Vám pomůžou ovládnout herní pole. Také vítězit v soubojích Skills Battles, a mistrně zvládnout momenty Multiplier Trick. Zbraň Trick Stick. Pomocí velkého výběru triků v nabídce Trick Stick (například žonglování), můžete polekat a zmást své soupeře. Skills Battles. Zúčastněte se soubojů jeden na jednoho v režimu Skills Battles, kde útočník i obránce používají triky z nabídky Trick Stick, a každý se snaží předčít toho druhého. Rozhodující trauma. Naplňte měřič svých schopností (Skills meter), poražte soupeře svými triky a demoralizujte svou oběť pomocí speciálních pohybů z nabídky Multiplier Trick Gamebreaker. Více než 320 hvězdných hráčů, reprezentujících 20 národních týmů, plus hlubší výběr fotbalových mistrů z ulice, kteří odráží individuální fotbalovou kulturu a styl v příslušné části světa.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Otázkou je, na základě čeho byla FIFA street tak oblíbená. Jasně, fotbálek na ulici je super nápad, ale proč to musí bejt taková nuda? Tvůrci se bohužel neuspokojili s tím udělat jen pouliční fotbal s profi hráči, nic víc. V průběhu zápasu však vyskakují upozornění na kombo, bonus atp. To je přece úplně zbytečný. FIFA street mě opravdu neoslovila a to sem se fakt těšil až si jí zahraju. Nakonec dávám jednu hvězdu aspoň za nápad z fotbalovyho prostředí.
13.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.