Final Fantasy XI: Chains of Promathia

Final Fantasy XI: Chains of Promathia

Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Square Enix
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

16. září 2004 - PlayStation 2
21. září 2004 - PC
18. dubna 2006 - Xbox 360

Popis hry

Final Fantasy je ultrapopulární konzolová RPG série", která se v podobě dílu č. 7 a 8 už na monitory PC dostala. Final Fantasy XI je však něco trošku jiného. Jde o MMORPG určené pro PC, které z klasické RPG série přebírá spoustu věcí až na to nejdůležitější - koncept. FFXI hráčům nabízí možnost zažít...zobrazit více

Final Fantasy je ultrapopulární konzolová RPG série", která se v podobě dílu č. 7 a 8 už na monitory PC dostala. Final Fantasy XI je však něco trošku jiného. Jde o MMORPG určené pro PC, které z klasické RPG série přebírá spoustu věcí až na to nejdůležitější - koncept. FFXI hráčům nabízí možnost zažít nová dobrodružství v herním světě, který se od klasických fantasy světů v ostatních MMORPG hrách výrazně liší svým vzhledem, atmosférou, architekturou atd.. Herní svět nazvaný Vana'diel je rozdělen na více než 100 velkých oblastní a nabízí možnost uplatnění v jednom z šesti povolání. Preferovaný styl hraní FFXI je skupinová hra, přičemž se určitě nudit nebudou ani hráči samotáři. Questů je totiž více než dost pro všechny. Většina z nich není nijak novátorská, či objevná. Jde o to dostat se na konec dungeonu a porazit finální příšeru. Ovšem díky dobře fungujícímu systému je i velké množství soubojů zábava. Herní svět je navíc dynamický a mění se v závislosti na činech hráčů. Technické zpracování je parádní. Stylově se jedná o mix západní a východní kultury," tak jak je to známo z některých dílů série FF.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Otresna grafika... Ale o to tu preci nejde. Jako role play game adventura to urco funguje, takze dobry
25.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 86%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
90 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.