Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Vydavatelé: Square Enix
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

27. srpna 2013 - PC
27. srpna 2013 - PlayStation 3
5. dubna 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Hra je upravena pro nextgen a je momentálně srovnatelná s kvalitou na PC na maximální rozlišení. Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky. Hra Vás zavede do světa Hydaelyn, kde se nachází oblast nazvaná Eorzea. Oblast plná zeleně, živošichů a bohatství. Oblast, o níž se dělí...zobrazit více

Hra je upravena pro nextgen a je momentálně srovnatelná s kvalitou na PC na maximální rozlišení. Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky. Hra Vás zavede do světa Hydaelyn, kde se nachází oblast nazvaná Eorzea. Oblast plná zeleně, živošichů a bohatství. Oblast, o níž se dělí několik ras. Zde začíná náš příběh, kdy rozdílné názory vedou k bojům a to k postupnému oslabování jednotlivé rasy. Všechno završí útok, který nikdo nečekal. Národ Garlean Epire z východu zaútočil a toto varovné znamení vedlo k silnému spojenectví ve které již nikdo nedoufal. Tato koalice vytlačila barbary ze země a nastal mír, kde nebylo již potřeba síly a tak válečníci přišli o práci. Nastala doba dobrodruhů a doba hledačů pokladů. V této době začíná další díl ze série FF. Svět již čeká na každého z Vás!! Připoj se i TY!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® Vista 32/64bit, Windows® 7 32/64 bit, Windows® 8 32/64 bit, Windows® 8.1 32/64 bit
Procesor: Intel® Core™2 Duo
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® Geforce® 8800 or higher, ATI Radeon™ HD 4770 or higher
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 20 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound® compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 86%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
85 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.