Fist of Jesus

Fist of Jesus

Vydavatelé: KISS ltd
Vývojáři: Mutant Games
Žánry: Indie, Hack and slash
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2014 - PC
17. října 2014 - Mac
17. října 2014 - Linux

Popis hry

Fist of Jesus začíná ve chvíli, kdy se Ježíš pokouší vzkřísit svatého Lazara. V jejich verzi příběhu se však Lazar nikdy nestane svatým, protože něco nevyšlo podle Ježíšových představ a jeho přítel povstal jako zombie! Jeho nemoc se rychle rozšířila a je tedy na Mesiáši, aby lidstvo tohoto moři opět...zobrazit více

Fist of Jesus začíná ve chvíli, kdy se Ježíš pokouší vzkřísit svatého Lazara. V jejich verzi příběhu se však Lazar nikdy nestane svatým, protože něco nevyšlo podle Ježíšových představ a jeho přítel povstal jako zombie! Jeho nemoc se rychle rozšířila a je tedy na Mesiáši, aby lidstvo tohoto moři opět zbavil a vrátil Lazara tam, kam patří. Namísto vážné atmosféry jednoho z nejznámějších biblických příběhů, sází hra raději na humor a množství kreslené krve.  

Boje probíhají v klasickém arkádovém stylu, doplněném o jemné RPG prvky. Kromě klasických zombíků se náš Spasitel a Jidáš postaví i zombie Římanům, zombie kovbojem, různým mýtickým obludám. Hra má 60 levelů, ve kterých můžete získat "tuny" achievementu a vylepšovat své hrdiny.  

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.