Football Manager 2010

Football Manager 2010

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sports Interactive
Žánry: Strategické, Simulátory, Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

30. října 2009 - PlayStation Portable
30. října 2009 - PC
30. října 2009 - Mac

Popis hry

Společnost SIGAMES představuje nový díl věhlasného fotbalového manažeru - Football Manager 2010. Jejím záměrem je vrátit tu nejlepší zábavu z hraní zpět do hry.
Ročník s číslovkou 2010 přinese v prvé řadě nový editor taktik a nástroj pro podrobnou analýzu vašich zápasů. Abyste si to mohli lépe představit,...zobrazit více

Společnost SIGAMES představuje nový díl věhlasného fotbalového manažeru - Football Manager 2010. Jejím záměrem je vrátit tu nejlepší zábavu z hraní zpět do hry.
Ročník s číslovkou 2010 přinese v prvé řadě nový editor taktik a nástroj pro podrobnou analýzu vašich zápasů. Abyste si to mohli lépe představit, taktické pokyny budete moci udávat hráčům samozřejmě během zápasu, stejně jako dříve, nicméně dostanete obecně širší nabídku všech možností. Co se analýzy týče, po zápase, ale i během něj, dostanete možnost podívat se na to, kde došlo k osobním soubojům, kudy a jak často putovaly přihrávky na útočníky.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Vista or 7

Processor: Supported processers include Intel Pentium 4, Intel Core, and AMD Athlon. 1.4 GHz or faster required when running Windows XP, 2.0 GHz or faster required when running Windows Vista or 7

Memory: 512 MB RAM when running Windows XP, 1.0 GB RAM when running Windows Vista

Graphics: 128 MB video card with the following supported chipsets: Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater. Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported.

DirectX: Version 9.0c (included)

Hard Drive: 2 GB free space

LAN: TCP/IP compliant

Input: Keyboard, mouse

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.